ZESPÓŁ MUZYCZNY LOVE SONG PAWEŁ Szczechowicz

Opinie (8)

 1. kasia

  To było bardzo udane wesele i jedną z przyczyn było zatrudnienie tego rewelacyjnego zespołu. Który zadbał o to, żeby goście się bawili doskonale i impreza zapadła w pamięć. Bardzo polecam!

  Zobacz opinie
 2. majka

  Love Song jest profesjonalne i zgrana paczka muzyków, którzy grają to co lubią i kochają. Widać było na weselu ile z siebie dali, a także po zadowoleniu gości weselnych i pa ństwa młodych. W skali szkolnej daję im 6!

  Zobacz opinie
 3. eryk_sk

  Miałem przyjemność bawić się na dwóch imprezach, gdzie oni grali i byli zajefajni.mają masę szlagierów i świetne pomysły na rozbujanie Sali. Polecam!

  Zobacz opinie
 4. sylwek

  Miałem duzą przyjemność bawić się na weselu, gdzie grała kapela Love Song i był to wyjątkowo udany wieczór. Bardzo fajny i kulturalny sposób nawiązali kontakt z gośćmi i rewelacyjnie bawiliśmy się do samego rana.

  Zobacz opinie
 5. Angela

  Zatrudniałam ich i była to bardzo dobra decyzja, bo dzięki tak genialnej kapeli moje wesele miało super oprawę muzyczną i niezapomniane chwile. Love forever!

  Zobacz opinie
 6. Błażej

  Moją świetną muzykę i niebanalny wokal, który powoduje, że chce się bawić, a zarazem słuchac pięknych piosenek w ih wykonaniu. Wyróżnia ich też wysoka kultura osobista i bardzo dobry sprzęt. Jak naj bardziej polecam.

  Zobacz opinie
 7. Krystian

  W kwietniu bawiłem się przy ich muzyce na weselu u znajomych. Bardzo mi się podobało orginalne wykonanie piosenek jak i perfekcyjna obsługa instrumentów. Ten zespół wywarł na mnie niesamowite wrażenie i mogę wystawić im wielkiego plusa.

  Zobacz opinie
 8. Piotr

  Wesele bardzo udane, grana muzyka podobała się i starszym i młodym

  Zobacz opinie

Dodaj opinie o firmie ZESPÓŁ MUZYCZNY LOVE SONG PAWEŁ Szczechowicz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)

ZESPÓŁ MUZYCZNY LOVE SONG PAWEŁ SZCZECHOWICZ : dane adresowe, opis działalności

Dane podstawowe
Imię Paweł
Nazwisko Szczechowicz
Numer NIP 8361559922
Numer REGON 100061955
Firma przedsiębiorcy ZESPÓŁ MUZYCZNY LOVE SONG Paweł Szczechowicz
Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności ul. Jarosława Iwaszkiewicza 14 lok. 11 , 96-100 Skierniewice, powiat Skierniewice, woj. łódzkie
Adres e-mail
Adres strony WWW
Dane dodatkowe
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD) PKD 90.01.Z – Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej 2013-09-04
Data zawieszenia wykonywania indywidualnej działalności
Przewidywany okres zawieszenia do dnia
Data wznowienia wykonywania indywidualnej działalności
Data zaprzestania wykonywania działalności gospodarczej
Data wykreślenia wpisu z rejestru
Status indywidualnej działalności gospodarczej
Przedsiębiorca posiada obywatelstwa państw

ZESPÓŁ MUZYCZNY LOVE SONG PAWEŁ SZCZECHOWICZ , adres: ul. Jarosława Iwaszkiewicza 14 lok. 11 , 96-100 Skierniewice, powiat Skierniewice, woj. łódzkie, NIP:8361559922, Regon:100061955, Artystyczna działalność twórcza, Cyrk, Aktor, lektor, Organizacja koncertów, Produkcja przedstawień operowych, operetkowych, musicalowych, baletowych, Produkcja przedstawień teatralnych