• zobacz Ford Transit 2.4 TDCI brygadówka doka dubel kabina bliźnia...

  Ford Transit 2.4 TDCI brygadówka doka dubel kabina bliźnia...

  31 488.00 PLN
 • zobacz Volkswagen Caddy 1.9 TDI Life 2 drzwi przesuwne gwarancja pr...

  Volkswagen Caddy 1.9 TDI Life 2 drzwi przesuwne gwarancja pr...

  18 900.00 PLN
 • zobacz Volkswagen Touran Lift*Klimatronic*105KM*Tempomat*GWARANCJA

  Volkswagen Touran Lift*Klimatronic*105KM*Tempomat*GWARANCJA

  16 900.00 PLN
ViralMoto.pl - darmowe ogłoszenia motoryzacyjne

ZAKŁAD OPTYCZNY Piotr Jurko

Opinie (12)

 1. Janusz

  Moim zdaniem to znakomity optometrysta, który ma świetnie wyposażony gabinet i co jeszcze ważniejsze dobrze i dokładnie bada wzrok. Dzięki czemu mam dobrze dopasowane szkła, przy czym mogę spokojnie i efektywnie pracować przy komputerze.

  Zobacz opinie
 2. Katarzyna U

  Z doświadczenia wiem, że dzieci nie lubią być badane, ale całe szczęście Pan Piotr ma fajne podejście nawet do najmłodszych klientów i bez problemu przebadał oczka mojej córki i zaordynował małe minusiki. Jest to bardzo fajny optometrysta z dobrym podejściem do zawodu i ludzi.

  Zobacz opinie
 3. Jakub

  Bardzo dobrze zaopatrzony salon optyczny i nie ma problemu z dostaniem dobrych jakościowo szkieł kontaktowych i środków do ich pielęgnacji. W razie potrzeby nie ma też kłopotu z profesjonalnym przebadaniem wzroku jak zachodzi taka potrzeba.

  Zobacz opinie
 4. Elwira

  Dawno się nie spotkałam z tak sympatyczną i profesjonalną wizytą jak w gabinecie u Pana Piotra. Wykonane badania były dokładne, a dopasowane szkła leżą wprost idealnie. Tym wszystkim zdobył moje zaufanie i stałą pacjentkę.

  Zobacz opinie
 5. Seweryn

  Co jakiś czas zaglądam do optyka żeby zrobić sobie małe zakupy dotyczące kupna szkieł kontaktowych i środków czyszczących. Zawsze są do dobre produkty uznanych firm i w razie potrzeby można też kontrolnie zbadać oczy. Ogólnie miło i sympatycznie.

  Zobacz opinie
 6. Karol

  Sporadycznie korzystam z usług optometrysty , choć nie mam jeszcze dużej wady, ale profilaktyka jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Dużym atutem jest też bogaty wybór markowych okularów p/słonecznych i w tym jest też moja ulubiona marka Versace.

  Zobacz opinie
 7. mATI89

  Byłem z dziewczyną w tym optyku, bo potrzebowałem czegoś ciekawego do noszenia i tu mogłem spotkać się z życzliwą obsługą i doradztwem w doborze najbardziej właściwych oprawek do mojej twarzy i profesji. Po prostu cool.

  Zobacz opinie
 8. Piotr

  Dobry optometrysta jest na wagę złota. Dlatego od lat się trzymam Pana Jurko, który podczas badań jest dokładny i posoada też do tego typu badań odpowiedni specjalistyczny sprzęt. Dzięki temu mam komfort noszenia okularów i zero dyskomfortu.

  Zobacz opinie
 9. Irena

  Miałam problemy żeby przekonać moje córeczki na pójście do okulistki i jak to dzieci do takich wizyt się zraziły. Tu przyszła pomoc ze strony pana Jurko, gdzie też można spokojnie przebadać wzrok, a jego podejście do dzieciaków jest rewelacyjne. Ni i dzieciaki nie mają teraz oporów na wizyty u niego.

  Zobacz opinie
 10. Krzysztof

  Do pracy biurowej potrzebuję optymalnych okularów, bowiększość czasu i tak spędzam przy komputerze lub laptopie. Od p[ewnego czasu najlepiej dobiera mi okulary optometrysta pan Piotr, który zna się na swoim fachu jak mało kto, a dobrane okulary nie powodują zmęczenia oczu i stwarzają duży komfort pracy.

  Zobacz opinie
 11. Rafał

  Nigdy nikt nie dobrał mi tak szkła jak Pan Piotr a wizyta w gabinecie była przeprowadzana [rawdziwie w profesjonalnych warunkach. Sprzęt i wystrój zrobiły na mnie duże wrażenie. Nie wspominając już samą obsługę klienta.

  Zobacz opinie
 12. Stefan

  Od dawna nie kupuję już okularów przeciwsłonecznych na bazarze czy przez internet, bo to podróby. Słabe wykonanie, do tego wzrok się męczy. Od trzech lat się zaopatruje w markowe z certyfikatem, a salon Pana Piotra ma ich niebanalny wybór i w miarę nie drogo.

  Zobacz opinie

Dodaj opinie o firmie ZAKŁAD OPTYCZNY Piotr Jurko

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz i nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. będziemy je przechowywać wyłącznie przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do nas z żądaniem sprostowania lub usunięcia swoich danych osobowych , wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: admin@znajduje.com. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (9 głosów, średnia: 5,00 z 5)

ZAKŁAD OPTYCZNY PIOTR JURKO: dane adresowe, opis działalności

Dane podstawowe
Imię Piotr
Nazwisko Jurko
Numer NIP 5931009916
Numer REGON 190901684
Firma przedsiębiorcy ZAKŁAD OPTYCZNY Piotr Jurko
Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności JODŁOWA 13C, 83-110 Tczew, powiat tczewski, woj. POMORSKIE
Adres e-mail
Adres strony WWW
Dane dodaktowe
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD) 26.70.Z – produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego
Wykonywana działalność gospodarcza (kody PKD) 26.70.Z, 25.62.Z, 32.50.Z, 33.13.Z, 47.74.Z, 47.77.Z, 47.78.Z, 86.90.E
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej 1995-09-07
Data zawieszenia wykonywania indywidualnej działalności
Przewidywany okres zawieszenia do dnia
Data wznowienia wykonywania indywidualnej działalności
Data zaprzestania wykonywania działalności gospodarczej
Data wykreślenia wpisu z rejestru
Status indywidualnej działalności gospodarczej Aktywny
Przedsiębiorca posiada obywatelstwa państw Polska