• zobacz Fiat Sedici 4X4/ 2009

  Fiat Sedici 4X4/ 2009

  15 900.00 PLN
 • zobacz Honda Civic SALON POLSKA/ 6-BIEGÓW/ KOMPUTER

  Honda Civic SALON POLSKA/ 6-BIEGÓW/ KOMPUTER

  18 900.00 PLN
 • zobacz Mercedes-Benz ATEGO rama z windą, możliwość założenia ...

  Mercedes-Benz ATEGO rama z windą, możliwość założenia ...

  39 800.00 PLN
ViralMoto.pl - darmowe ogłoszenia motoryzacyjne

Wastech Sp.z o.o.

Opinie (36)

 1. Nina_C

  Miałam problem z usunięciem starej dokumentacji już nie istniejącej firmy i zadania podjęła się ta firma, która w żetelny sposób niszczy dokumentację nie dając możliwości wycieku danych osobowych klientów i pracowników. Zaufałam i z nie żałuję decyzji. Polecam!

  Zobacz opinie
 2. elżbieta

  Zrobiłam c eyfrową kartotekę i musiałam bezpiecznie pozbyć się całej dokumentacji w kancelarii, która do niczego nie była potrzebna i dosyć stara. Firma zabrała całość do zniszczenia w hermetycznych warunkach i nie miałam obawy, że dane wypłyną. Dosyć solidna firma!

  Zobacz opinie
 3. Dominika

  Szukałam dobej oferty dotyczącej firmy zajmującej się wywozem śmieci i po wnikliwej analizie zdecydowałam się na WASTECH. Ich oferta była najciekawsza pod kątem usług i cen i nie zawiodłam się. Wszystko wywożą w terminie, a opłaty są stabilne.

  Zobacz opinie
 4. Maciek_D

  Bardzo przydaje mi się pomoc tej firmy przy likwidacji zbędnej dokumentacji urzędowej, a zarazem poufnej. Jak na razie świetnie sprawdzają się w tym, a dokumentacja papierowa jest całkowicie niszczona bez możliwości odzyskania. Niebawem będę rozważał przedłużenie z nimi umowy.

  Zobacz opinie
 5. Zbyszek Rajczak

  Pozbywałem się niedawno dużej ilości dachówek falistych wykonanych z azbestu i na początku nie za bardzo było to gdzie ulokować i nie każd firma chciała się podjąć tego wywozu. Dopiero Waztech nie stwarzał żadnych problemów i kompleksowo zajął się wywózką tego niebezpiecznego odpadu. Firma na poziomie i nie boi się trudnych spraw!

  Zobacz opinie
 6. Arek

  Firma pierwszorzędna klasa sama w sobie pomogli mi z odbiorami doslownie po telefonie poprzednia firma non stop nawalala a Wastech blyskawiczna reakcja. Zasłużone 5 gwiazdek polecam

  Zobacz opinie
 7. Kazimierz

  Przy planowaniu wycinki bardzo przydała mi się ich fachowa i kompleksowa opieka. Wszystko doradzili jak i co można zrobić a także jak widzą przyszłe nasadzenia. Ogólnie wszystko w jak naj lepszym porządku.

  Zobacz opinie
 8. Aldona

  Nie wyobrażam sobie współpracy z inną firmą jak firma Wastech która dosłownie jest skrojona pod moje potrzeby. Miałam pewne oczekiwania co do wywozu i utylizacji odpadów mojego salonu kosmetycznego i nie było najmniejszego kłopotu z dogadaniem się co do szczegółów a także indywidualnej ceny. Jeszcze do tego tak punktualni i systematyczni, że aż miło. Kochana firma.

  Zobacz opinie
 9. Weronika

  Od dwóch lat konsultuję się z tą firmą w kwestii efektywnej i ekologicznej gospodarki mojej działalności. jest to produkcja zniczy i dla tego przydaje się pomoc tego partnera w sprawach najlepszych rozwiązań dla mnie i wymogów oraz norm związanych z ochroną środowiska. sprawdzona i fachowa firma.

  Zobacz opinie
 10. Adam

  Firma bardzo dobrze się wywiązuje ze swoich zobowiązań polegających na wywozie plastikowych opakowań typu PET. Dodatkowo zajmuje się segregacją i wywozem zwykłych odpadów. Jak to bywa w zakładzie. Ogólnie kontakt dobry, a cena umiarkowana. Polecam!

  Zobacz opinie
 11. Waldemar

  Nazbierało się dużo starej dokumentacji, która niczemu już nie służyła i nie było też sensu zaśmiecać archiwum. Do profesjonalnego zniszczenia papierów wynajęliśmy firmę Wastech, która się wszystkim zajęła. Kontakt bardzo dobry, a cena nam paowała. Jesteśmy zadowoleni!

  Zobacz opinie
 12. Dominika

  Firma Wastech od dłuższego czasu obsługuje nasze osiedle mieszkaniowe i z zawartej umowy wywiązuje się znakomicie. Załatwią pojemniki i kontenery, które cyklicznie opróżnia dzięki czemu panuje doskonały porządek. Za całokształt firmę można tylko pochwalić.

  Zobacz opinie
 13. Przemysław

  Przy działalności produkcyjnej bardzo przydatna jest współpraca z firmą Wastech, która dba o wywóz śmieci oraz zapewnia odpowiednią dokumentację dotyczącą ochrony środowiska. Wszystko odbywa się sprawnie a cena jest atrakcyjna.

  Zobacz opinie
 14. Magdalena

  Wastech od pół roku zajmuje się obsługą wywozu śmieci z mojej posesji i robi to w ekspresowym tempie. pojawia się w uzgodnionym terminie i po prostu robi swoje. z całokształtu jestem zadowolona

  Zobacz opinie
 15. Bogusława

  Przy likwidacji biblioteki korzystałam z pomocy tej firmy przy niszczeniu papierowego archiwum i kart bibliotecznych. Firma wywiązała się z tego zadania idealnie, a nam przyszło tylko uiścić opłatę za wykonaną usługę. Za szybkość działania polecam!

  Zobacz opinie
 16. Agata

  Korzystałam z profesjonalnej pomocy Wastech przy zakładaniu działalności produkcyjnej i konsultacje wypadły bardzo pozytywnie i przy okazji zajęli się dokumentacją. Fajna i doświadczona firma, która zna się na ochronie środowiska.

  Zobacz opinie
 17. Maciej

  Firma recyklingowa jak naj bardziej w porządku. Ze swoich obowiązków wywiązują się w terminie i nic po nich nie trzeba sprzątać i dlatego się ich trzymam.

  Zobacz opinie
 18. Abramowski

  Nie ogłaszaliśmy przetargu na odbiór odpadów plaxówki medycznej, bo każdy wie, że wygrywa najtańsza oferta, a nie koniecznie dobra. Z rekomendacji wybraliśmy Wastech, która ze wszystkim się dobrze zajęła, a ceny mają konkurencyjne

  Zobacz opinie
 19. renata

  Zawiodłam się na pewnej niszowej firmie, która się reklamowała jako kompleksowa, a była wyjątkowo partacka. Teraz się przeniosłam do Wastech, gdzie panuje zdrowa organizacja, a pracownicy wywiązują się ze swoich obowiązków. Dopiero teraz jestem zadowolona.

  Zobacz opinie
 20. Iga

  Pracowałam już z kilkoma firmami z branży recyklingowej, ale Wastech jednak to marka sama w sobie i ich oferta jest jednak najlepsza. Do tego jeszcze szybka realizacja zamówień i cena.

  Zobacz opinie
 21. Patryk

  Przy likwidacji starych magazynów trzeba było usunąć stare i nie aktualne dokumenty i tym zajęła się firma Wastech. Mieli do tego wszelkie uprawnienia, a cena była na tyle atrakcyjna, że skorzystaliśmy. Ogólnie wszystko przebiegło bez zgrzytów. Polecam.

  Zobacz opinie
 22. Olek

  Nie prowadzę dużego biznesu , bo to tylko kebabownia, ale i tak trzeba odprowadzać śmieci i do ich odbioru zobowiązałem firmę Wastech. Przede wszystkim obsługują mój rejon i robią to na czas. Z obsługi jestem zadowolony.

  Zobacz opinie
 23. Jaro

  O firmie się dowiedziałem przez znajomych, którzy korzystają z ich usług recyklingowych i bardzo chwalili rzetelność i profesjonalizm pracowników. W moim przypadku jest podobnie i na poziom usług nie mogę narzekać.

  Zobacz opinie
 24. med-rech

  Firma godna polecenia. Zamuje się recyklingiem przychodni i wywozi wszystkie niebezpieczne odpady medyczne. Zawsze tż wystawia pokwitowania na te usługi i jest ok.

  Zobacz opinie
 25. Rafał 37

  Zawiodłem się na pewnej firmie z Pragi i teraz moje sprawy związane z recyklingiem prowadzi Wastech. Tu jest diametralna zmiana na plus i myślę sobie, że inne firmy spokojnie mogą brać z nich przykład. Teraz jest dobrze.

  Zobacz opinie
 26. iwona

  Bardzo dobrze się sprawdza firma przy utylizacji zbędnej dokumentacji z danymi osobowymi. Kilkakrotnie korzystałam z takiej usługi i za każdym razem wszystko przebiegło profesjonalnie i po mojej myśli. Na cenę też nie szło narzekać.

  Zobacz opinie
 27. KRYSTIAN

  Firma obsługuje moją przychodnię stomatologiczną i nie ma najmniejszych problemów z realizacją odbioru odpadów.

  Zobacz opinie
 28. Renata

  Firma świadczy dobre poziome recyklingu i nie mam powodu do narzekania współpracując z nimi. Wyznaczone cele reralizują dobrze na czas i co tu więcej dodać.

  Zobacz opinie
 29. Tomasz

  Korzystałem z ich pomocy przy zakładaniu działalności gospodarczej i chodziło o kwestie dotyczące ochrony środowiska jak i wykonanie stosownej dokumentacji. Kontakt znakomity, a cena jak naj bardziej w porządku.

  Zobacz opinie
 30. Michał

  Do nich trafiłem przez sąsiadów. Właśnie zmieniłem firmę recyklingową i szukałekm bardziej słowną i nie oszukujmy się też tańszą. Teraz widzę, że Wastech w 100% spełnia te warunki i co najbardziej istotnie robi swoje.

  Zobacz opinie
 31. Krzysztof

  najważniejsze że firma robi to do czego jest przeznaczona świetnie. Nie ma z nią najmniejszych problemów. Byli ostatnio bardzo pomocni przy niszczeniu starej dokumentacji firmowej. Koszt oceniam jako umiarkowany, a kontakt dobry.

  Zobacz opinie
 32. Maria

  Mieliśmy mały problem z poprzednią firmą recyklingową, ale nie będę się wgłębiała w szczegóły, bo to nie istotne. Teraz współpracuję s firmą Wastech, która jest zdecydowanie lepsza i przede wszystkim ma większą ofertę usług. Jak na razie z ich poziomu jestem bardzo zadowolona i polecam!

  Zobacz opinie
 33. Wiktoria

  Sprawdziłam oferty firm zajmujących się profesjonalnie niszczeniem poufnych dokumentów i było dosyć drogo. Dopiero Wastech miał niewygórowaną cenę a świadczy podobny zakres usług. Skorzystałam i tego wyboru nie żałuję, bo wszystko przebiegło sprawnie i bez zakłuceń.

  Zobacz opinie
 34. Rafał

  Firma bardzo odpowiedzialna w zakresie wywozu nieczystości. Do tego profesjonalny kontakt z biurem jak i z samymi pracownikami. Zapomniałbym dodać, że jeszcze ceny mają konkurencyjne w przeciwieństwie do innej firmy.

  Zobacz opinie
 35. Sabina

  Nie miałam problemów z reklamacją, bo coś mi nie pasowało, ale firma szybko wytłumaczyła o co chodzi, a reklamację z miejsca uwzględniła. Takim profesjonalnym podejściem z miejsca zdobyli moje zaufanie. Polecam.

  Zobacz opinie
 36. Ignacy

  Jak ktoś ma problem z wyborem firmy recyklingowej, to mogę polecić Wastech. Jak na Mazowieckie warunki mają bardzo atrakcyjne ceny i dobry pakiet usług. Co najważniejsze na nic nie musze narzekać i wszystko gra.

  Zobacz opinie

Dodaj opinie o firmie Wastech Sp.z o.o.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz i nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. będziemy je przechowywać wyłącznie przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do nas z żądaniem sprostowania lub usunięcia swoich danych osobowych , wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: admin@znajduje.com. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (14 głosów, średnia: 5,00 z 5)

Wastech Sp.z o.o. : dane adresowe, opis działalności

Dane podstawowe
Imię
Nazwisko
Numer NIP
Numer KRS 0000392054
Rodzaj spółki Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Numer REGON
Firma przedsiębiorcy Wastech Sp.z o.o.
Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności Ruczaj 12 M , 02-998 Warszawa, St. Warszawa, woj. Mazowieckie
Adres e-mail
Adres strony WWW
Dane dodatkowe
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD)
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej 2011-07-25
Data zawieszenia wykonywania indywidualnej działalności
Przewidywany okres zawieszenia do dnia
Data wznowienia wykonywania indywidualnej działalności
Data zaprzestania wykonywania działalności gospodarczej
Data wykreślenia wpisu z rejestru
Status indywidualnej działalności gospodarczej
Przedsiębiorca posiada obywatelstwa państw
Informacje dodatkowe Nazwa organu reprezentacji: ZARZĄD
Sposób reprezentacji: DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI UPOWAŻNIONY JEST KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE LUB PROKURENT SAMODZIELNIE
(§ 20 UMOWY SPÓŁKI)
Członkowie reprezentacji: TOMASZ MIECZYSŁAW SZCZEPANKOWSKI , PREZES ZARZĄDU

Wastech Sp.z o.o. , adres: Ruczaj 12 M , 02-998 Warszawa, St. Warszawa, woj. Mazowieckie, KRS:0000392054