• zobacz Lexus RX Najnowszy Model - IDEAŁ - Gwarancja

  Lexus RX Najnowszy Model - IDEAŁ - Gwarancja

  199 700.00 PLN
 • zobacz Mercedes-Benz S 320 OKAZJA !W140 Absolutnie bezwypadkowy z ...

  Mercedes-Benz S 320 OKAZJA !W140 Absolutnie bezwypadkowy z ...

  11 700.00 PLN
 • zobacz Mercedes-Benz ML 320 OKAZJA! Absolutnie bezwypadkowy z salon...

  Mercedes-Benz ML 320 OKAZJA! Absolutnie bezwypadkowy z salon...

  13 900.00 PLN
ViralMoto.pl - darmowe ogłoszenia motoryzacyjne

STYLOWE PODŁOGI S C P KAPUSTA R MIŚCIUR

Opinie (14)

 1. Mariusz

  Firma na wysokim poziomie. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, dobrze potrafią doradzić i wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie. Mam u siebie podłogę z tej firmy i jestem bardzo zadowolony. Polecam wszystkim wymagającym klientom.

  Zobacz opinie
 2. Tadek

  Robili u mnie w domu schody i muszę przyznać, że spisali się świetnie. Profesjonalne podejście do tematu. Od samego początku widać było, że znają się na rzeczy. Konkretna rozmowa na temat tego czego bym chciał i jak to można zrealizować. Bardzo polecam.

  Zobacz opinie
 3. Kart

  Drewniana podłoga zamówiona w Stylowych Podłogach prezentuje się świetnie. Chciałem do salonu coś specjalnego i Panowie pomogli mi zrealizować mój pomysł. Bardzo dobra komunikacja i profesjonalna realizacja. Jestem w pełni usatysfakcjonowany ich podejściem do zamówienia.

  Zobacz opinie
 4. Misztal

  zrobili mi drewniany taras przed domem. wszystko na czas i za uczciwe pieniądze. taras wszystkim się podoba i można miło spędzić na nim czas. polecam firmę Stylowe Podłogi.

  Zobacz opinie
 5. Kosa

  bardzo solidna firma. miałem kontakt z nimi kontakt przy wymianie podłogi w domu. podpowiedzieli dobre rozwiązanie i zrealizowali zamówienie w terminie. jestem z nich bardzo zadowolony.

  Zobacz opinie
 6. Mikołaj

  szybka i sprawna realizacja schodów. zadzwoniłem, dogadałem szczegóły, panowie przyjechali i zrobili wszystko w umówionym terminie. Bardzo polecam.

  Zobacz opinie
 7. janek wiśniewski

  bardzo solidni i słowni. dotrzymują terminów, znają się na swojej pracy i można na nich polegać. położyli mi w mieszkaniu nową podłogę. wygląda świetnie.

  Zobacz opinie
 8. tobiasz yxy

  podłoga i schody w moim nowym domu wykonała właśnie firma Stylowe Podłogi. Bardzo dobrze mi się z nimi współpracowało, bez problemu odpowiadali na wszystkie moje pytania i wątpliwości, realizacja terminowa i zgodnie ze wszystkimi moimi wytycznymi.

  Zobacz opinie
 9. petelicki

  dwa lata temu firma Stylowe Podłogi robiła mi przed domem taras. mimo upływającego czasu nie ma na nim żadnych śladów po zmiennych warunkach pogodowych czy częstym użytkowaniu. Korzystamy z niego przy każdej okazji. Konstrukcja solidna, dobrze zabezpieczone deski. Widać od razu, że robota fachowców.

  Zobacz opinie
 10. Olek

  Solidni i profesjonalni fachowcy od podłóg, ale nie tylko. Miałem z nimi kontakt przy remoncie swojego domu i bardzo ich chwalę. Wysoki poziom usług i kultury osobistej.

  Zobacz opinie
 11. Ulat

  Panowie bardzo mili i kulturalni, dobrze potrafią doradzić najlepsze rozwiązanie. Zleciłem im zrobienie drewnianej podłogi i podpowiedzieli mi jaki rodzaj deski będzie najlepszy dla mnie. Bardzo dziękuję i polecam dalej!

  Zobacz opinie
 12. kam

  Firma solidna i godna zaufania. Panowie, z którymi uzgadniałam szczegóły prac bardzo rzeczowi i uprzejmi. Nowa, położona przez nich podłoga wygląda bardzo ładnie i jestem ze wszystkiego zadowolona.

  Zobacz opinie
 13. Marek

  Mają duże doświadczenie w branży, potrafią doradzić ciekawe rozwiązanie i sprawnie przeprowadzić zleconą realizację. Wykonali u mnie podłogę i schody, wyszło dokładnie tak jak sobie zaplanowałem. Poleciłem ich nawet swojemu koledze bo szukał sprawdzonych fachowców.

  Zobacz opinie
 14. Tymon

  Szybko, dokładnie i bardzo profesjonalnie. Schody wykonane zgodnie z planem i moimi sugestiami. Prezentują się bardzo fajnie. Pewnie jeszcze się do nich zgłoszę w sprawie podłogi.

  Zobacz opinie

Dodaj opinie o firmie STYLOWE PODŁOGI S C P KAPUSTA R MIŚCIUR

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz i nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. będziemy je przechowywać wyłącznie przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do nas z żądaniem sprostowania lub usunięcia swoich danych osobowych , wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: admin@znajduje.com. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (11 głosów, średnia: 4,91 z 5)

STYLOWE PODŁOGI S C P KAPUSTA R MIŚCIUR : dane adresowe, opis działalności

Dane podstawowe
Numer NIP 7123154744
Numer REGON 060449590
Firma przedsiębiorcy STYLOWE PODŁOGI S C P KAPUSTA R MIŚCIUR
Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności ul. Rzemieślnicza 17 20-716 Lublin, gmina Lublin, powiat Lublin, Województwo Lubelskie
Adres strony WWW
Dane dodatkowe
Rejestr POZYCJA KRS W REJESTRZE PRZEDSIĘBIORCÓW
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD) 47.53.Z – sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
Data wpisu do rejestru 0000-00-00
Data wykreślenia wpisu z rejestru