• zobacz Volkswagen Polo POLO 1.4 BASIS

  Volkswagen Polo POLO 1.4 BASIS

  6 999.00 PLN
 • zobacz Nissan Micra MICRA 1.5

  Nissan Micra MICRA 1.5

  9 999.00 PLN
 • zobacz Opel Vivaro KLIMA 9-OSOBOWY ABS KOMPUTER ELEKTR-SZYBY ZADBAN...

  Opel Vivaro KLIMA 9-OSOBOWY ABS KOMPUTER ELEKTR-SZYBY ZADBAN...

  19 999.00 PLN
ViralMoto.pl - darmowe ogłoszenia motoryzacyjne

STUDIO WIZERUNKU PRESTIŻ Anna Cwynar

Opinie (10)

 1. wiki

  Bardzo profesjonalnie wykonane zabiegi ! Legnica wreszcie ma świetny salon kosmetyczny a Pani Ania jest godna polecenia!

  Zobacz opinie
 2. Sabina

  Bardzo bałam się makijażu permanentnego, ale nie jestem najlepsza w malowaniu się. Koleżanka poleciła mi studio Prestiż. Efekt jest przepiękny, a ja nie tracę już czasu i budzę się piękna 🙂

  Zobacz opinie
 3. Iza Banaś

  Byłam tym tygodniu na makijażu pernamentnym studiu PrestizPani Ania jest przesympatyczna i wykonuje swoją pracę z zamiłowania i profesjonalnie.Wszystko konsultowała ze mną.Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem mogę ją polecić

  Zobacz opinie
 4. Daria Rozłucka

  Z dobrej rekomendacji udałam się do tego salonu w celu zrobienia pierwszego w moim życiu makijażu permanentnego. Na początek była rozmowa, potem dopasowanie kolorów do mojej twarzy a na sam koniec wykonanie zabiegu. Obiektywnie mogę powiedzieć, że znają się na tym, co robią a makijaż przypadł mi do gustu.

  Zobacz opinie
 5. marylka

  Dużo czytałam o makijażu permanentnym, który zaczyna być co raz bardziej powszechny a także polecany przez noszące je kobiety. Postanowiłam go zrobić w Legnicy i najbliżej miałam do studia Prestiż, gdzie się profesjonalnie zajęli przygotowaniem do zabiegu a także uzyskałam niezbędne informacje jak to będzie wyglądało przez najbliższe dni. Zabieg bardzo udany a z makijażu jestem niezwykle zadowolona. Jaka oszczędność czasu. Polecam!

  Zobacz opinie
 6. Alicja K.

  Od kilku lat mam rewelacyjnie zrobiony makijaż permanentny, który sprawdza się w życiu codziennym i zawodowym oraz oszczędza sporo czasu. Co jakiś czas trzeba go odnawiać i robię to u pani Anny, która zajmuje się moim makijażem permanentnym od samego początku. Ogólnie z zabiegów i z efektów jestem bardzo zadowolona.

  Zobacz opinie
 7. Ida

  Dla mnie makijaż permanentny to strzał w dziesiątkę. Dziękuję mężowi, że mnie namówił. Zabieg ten wykonywałam w Studiu Prestiż. Super i polecam!

  Zobacz opinie
 8. Jowita

  Mam problem z krótkowzrocznością i niezbyt dobrze mi wychodziło samodzielne wykonywanie codziennego makijażu i dla tego zdecydowałam się na zrobienie permanentnego. Przyjaciółki poleciły mi salon Prestiż, żgdzie na początku była rozmowa, dobranie kolorów i sam zabieg. Końcowy wynik jest cudowny i z mojego makijażu jestem bardzo zachwycona.

  Zobacz opinie
 9. Dominika

  Kiedyś miałam dyskomfort z makijażem w pracy, a dokładnie w piekarni, gdzie koło pieca panują dantejskie temperatury i w związku z tym makijaż się rozmazywał. Wyglądałam wtedy jak członkini zespołu Sisters of Mercy. Z pomocą przyszło mi to studio, które wykonało rewelacyjny makijaż permanentny, w którym wyglądam świetnie i żadna temperatura nie jest mi teraz straszna. Bardzo polecam!

  Zobacz opinie
 10. Marta

  Wydaje mi się, ze raczej mam dwie lewe ręce do robienia samodzielnego makijażu i zdałam się na profesjonalistkę z tego studia, gdzie wykonali mi bombowy makijaż permanentny. Teraz wyglądam bardzo dobrze i nie musze kombinować przed toaletką i do tego wszelkie moje walory zostały uwydatnione. ogólnie to fajna sprawa z takim makijażem. polecam!

  Zobacz opinie

Dodaj opinie o firmie STUDIO WIZERUNKU PRESTIŻ Anna Cwynar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz i nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. będziemy je przechowywać wyłącznie przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do nas z żądaniem sprostowania lub usunięcia swoich danych osobowych , wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: admin@znajduje.com. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)

STUDIO WIZERUNKU PRESTIŻ Anna Cwynar: dane adresowe, opis działalności

Dane podstawowe
Imię Anna
Nazwisko Cwynar
Numer NIP 6912153038
Numer REGON 020647051
Firma przedsiębiorcy STUDIO WIZERUNKU PRESTIŻ Anna Cwynar
Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności Poselska 35 lok. 1A, 59-220 Legnica, powiat Legnica, woj. DOLNOŚLĄSKIE
Adres e-mail
Adres strony WWW
Dane dodaktowe
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD) 96.02.Z – fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne
Wykonywana działalność gospodarcza (kody PKD) 96.02.Z
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej 2008-02-01
Data zawieszenia wykonywania indywidualnej działalności
Przewidywany okres zawieszenia do dnia
Data wznowienia wykonywania indywidualnej działalności
Data zaprzestania wykonywania działalności gospodarczej
Data wykreślenia wpisu z rejestru
Status indywidualnej działalności gospodarczej Aktywny
Przedsiębiorca posiada obywatelstwa państw Polska