SOLTAR Kinga Rogowska

Opinie (11)

 1. Bogdan

  spodobały mi się materjały wykonczeniowe w firmie SOLTAR .Od projektu po wykonanie , to co przedstawiono w projekcie byłem zadowolony i pełen uznania . Zaproponowano mi profesjonalną usługę w wykonaniu projektu . Prace były prowadzone nie profesjonalnie w zasadzie nie było widać efektów prowadzonych prac , natomiast EFEKTOWNIE wyciagano pieniądze .Przestrzegam przed wykonywaniem projektu firmy SOLTAR , zaoszczedzicie sobie niepotrzebnych nerw i zmarnowanych pieniędzy

  Zobacz opinie
 2. Agata

  Z przyjemnością polecam firmę Soltar , mają świetny salon w pełni wyposażony w materiały do wykonania każdego wnętrza , projekty robią całkiem niezłe. Prace wykończeniowe wykonane zostały wedle projektu i przed czasem. Firma godna polecenia.

  Zobacz opinie
 3. Szymon

  Firma sprzedaje matariały dekoracyjne, bardzo drogo ale materiały są w porządku. Odradzam jak poprzednik wykonywanie projektów, bardzo amatorsko, nie trzymając się projektu. Oszukują na zakresie i materiałach. Są nastawieni na wyciąganie pieniędzy. Potem jest mnóstwo poprawek i zmarnowanych środków.

  Zobacz opinie
  1. Mania

   Zgadzam się z Panią, w moim wypadku również wyszła masa poprawek, które wykonując projekt są dużo bardziej czasochłonne oraz uciążliwe niż samo wkończenie o tzw „zero”

   Zobacz opinie
 4. Krzysztof

  Niestety ale nie mogę zgodzić się z opinią powyższych panów. Ponieważ sam korzystałem niedawno z usług firmy SOLTAR , fakt ceny może nie należą do niskich , ale też nie do naj wyższych chociażby na ul. Bartyckiej gdzie ceny za te same produkty są co najmniej trzy razy wyższe. Projekt posiadałem swój , ale wszystkie materiały wraz z usługą zapewniała firma SOLTAR i nie zauważyłem abym był stratny na materiale , lub był by on inny niż zgodnie z umową , rzeczywiście taniej wyszło w usłudze za materiał jak bym miał kupować oddzielnie. Usługa też była wykonana rzetelnie i nikt nie chciał ode mnie więcej pieniędzy niż zostało to wcześniej uzgodnione. Z mojej strony oczywiście bym polecił firmę SOLTAR.

  Zobacz opinie
 5. Mania

  Niestety ja nie mogę polecić firmy Soltar. Zamówiłam u Państwa listwy przypodłogowe,zabrakło,zamówiłam następne, przy kładzeniu okazało się, że nie są to te same listwy, tzn z wyglądu były, ale innej firmy (różnica 2mm w szerokości), niestety to felerne łączenie wyszło w połowie pokoju, gdzie z projektu nie zasłaniały go żadne meble. Inna kwestia, wzięłam poleconą przez firmę Soltar ekipę wykończeniową, która miała mi pomalować mieszkanie zakupiona w salonie farba firmy Crown. Meritum panowie położyli tak szybko drugą warstwę, że zwyczajnie na ścianie zrobiły się „dziury”. (pierwsza warstwa nie wyschła dostatecznie i przyklejała się do wałka). Na moje pytanie co się dzieje panowie odpowiedzieli, że „pierwszy raz malują marka tej firmy”. OCB? salon poleca zaprzyjaźnionego fachowca, a oni nie zna materiału?! FARSA I ŚCIEMA! DODAM,ŻE FARBY TEJ FIRMY NIE SĄ TANIE! ZMARNOWANE PIENIĄDZE NA MATERIAŁ, PRZEZ NIEPROFESJONALNA (W DODATKU) EKIPĘ!

  Zobacz opinie
  1. Nina

   Firma SOLTAR gkdna polecenia, usługę remontową wykonała bez większych zastrzeżeń, sklep dobrze zaopatrzony, fakt produkty premium no i cena też premium ale warto zapłacić troszkę więcej za dobry materiał np. (farby crown), a podłogi to już wogule przełom. Tak godnie mogę polecić firmę Soltar, jestem zadowolona.

   Zobacz opinie
 6. Nina

  Firma godna polecenia, jako wykonawca w miarę szybko i sprawnie przebiegały prace bez większych zastrzeżeń. Jako sklep materiały premium od momentu zamówienia szybka realizacja a co chodzi o podłogi naprawdę rewelacja.
  Pozdrawiam, zadowolony klient.

  Zobacz opinie
 7. Komputer

  Jestem również niezadowolony, projekt pobieżny, wykonanie słabe, za to naciąganie na bardzo drogie produkty. Lepiej kupić taniej, a wydać więcej na ekipę i dekoratora.A te korzystne opinie to chyba dopisuje sam właściciel…Jak na innej stronie: 2 pozytywne opinie (gdzie trzeba się zalogować przez fb lub google) i o dziwo napisane przez pana Sławomira R. Z tego co pamiętam tak ma na imię mąż właścicielki, a ona na nazwisko Rogowska..Cóż za zbieg okoliczności. Z ciekawości zaczołem spr dalej na fb..1na pozytywna opinia,konto z 6osób, a w znajomych też jakiś Rogowski,może syn? A stąd to zażarte szukanie opinii bo chciałem sprawdzić, jak widzą to inni i wierzyć mi się nie chce, że w innych wykonaniach zwrot o 180stopni, zwłaszcza po takiej mało profesjonalnej obsłudze (prócz sprzedaży drogich materiałów).

  Zobacz opinie
  1. Oskar

   Panie psełdo komputer nie piszesz jako nie zadowolony klient tylko raczej jako chora konkurencja,lub itp. no cóż pewnie nic w życiu ci nie wyszło i zacząłeś hejtować innych, współczuję. Zadowolony klient.

   Zobacz opinie
 8. Leszek

  Moja opinia jest jednoznaczna , jak najdalej od tej pseudo firmy p. Kingi i jej „zaradnego” małżonka p,Sławka . Byłam podwykonawcą ich firmy i mam wiedzę jak się postępuje z klientem .Jedna rada jak najdalej od nich , A BĘDZIESZ ZADOWOLONY .
  A pozytywne opinie o swoich usługach , to chyba sobie sami piszą

  Zobacz opinie

Dodaj opinie o firmie SOLTAR Kinga Rogowska

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)

SOLTAR KINGA ROGOWSKA : dane adresowe, opis działalności

Dane podstawowe
Imię Kinga
Nazwisko Rogowska
Numer NIP 5242329723
Numer REGON 360940543
Firma przedsiębiorcy SOLTAR Kinga Rogowska
Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności ul. Książkowa 9C , 03-134 Warszawa, powiat Warszawa, woj. Mazowieckie
Adres e-mail
Adres strony WWW
Dane dodatkowe
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD) PKD 47.52.Z – Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej 2015-03-04
Data zawieszenia wykonywania indywidualnej działalności
Przewidywany okres zawieszenia do dnia
Data wznowienia wykonywania indywidualnej działalności
Data zaprzestania wykonywania działalności gospodarczej
Data wykreślenia wpisu z rejestru
Status indywidualnej działalności gospodarczej
Przedsiębiorca posiada obywatelstwa państw

SOLTAR KINGA ROGOWSKA , adres: ul. Książkowa 9C , 03-134 Warszawa, powiat Warszawa, woj. Mazowieckie, NIP:5242329723, Regon:360940543, Sprzedaż materiałów budowlanych