• zobacz Mercedes-Benz B 200 CDI SPORT AUTOMAT MANETKI_F-1 BI-XENONY ...

  Mercedes-Benz B 200 CDI SPORT AUTOMAT MANETKI_F-1 BI-XENONY ...

  62 900.00 PLN
 • zobacz Mercedes-Benz A 200 A200#AMG#NAVI#PANORAMA#SALON#GWARANCJA

  Mercedes-Benz A 200 A200#AMG#NAVI#PANORAMA#SALON#GWARANCJA

  129 000.00 PLN
 • zobacz Volkswagen T5 2,5TDI 131KM DOKA Klima 5osobowy 6 biegów Zad...

  Volkswagen T5 2,5TDI 131KM DOKA Klima 5osobowy 6 biegów Zad...

  19 900.00 PLN
ViralMoto.pl - darmowe ogłoszenia motoryzacyjne

Sadowska Nina REMAKE STUDIO

Opinie (11)

 1. Sylwia

  Kapitalne zdjęcia i ujęcia. Chcieliśmy żeby nagranie zaczęło się już podczas jazdy dróżek po pana młodego i tak było. Pochodzę z tradycyjnej rodziny, w której wszelkie obrzędy związane ze ślubem i weselem praktykuje się z pokolenia na pokolenie. Jesteśmy zadowoleni zarówno z zdjęć jak i nagrania.
  Polecam http://www.remake-studio.pl

  Zobacz opinie
  1. Ilonka

   Firma postąpi tak jak im powiesz. W końcu to fotograf jest dla Was, a nie Wy dla nich. Nie zmienia to jednak faktu, że Remake-Studio są perfekcyjni w tym co robią i mają głowy pełne pomysłów.

   Zobacz opinie
 2. Igor

  Panowie, kawał dobrej roboty! Jesteśmy bardzo zadowoleni z Waszych usług. Nagranie kapitalne, świetnie zmontowane, nieszablonowe.

  Zobacz opinie
 3. Robert37

  Remake-Studio, to powiew świeżości dla „oklepanych” i nudnych nagrań weselnych. Nasze nagranie zrobiło wśród rodziny i znajomych furorę. Część jest nagrana dronem, a część tradycyjnie, przy czym „tradycja” w naszym wydaniu nabiera zupełnie innego znaczenia. Brawo Panowie!

  Zobacz opinie
 4. Nina

  Widać, że ekipa lubi to co robi, bo efekty nagrania oraz zdjęcia wyszły super. Jesteśmy zadowoleni. Dziękujemy i pozdrawiamy

  Zobacz opinie
 5. Dajan

  Kamerowanie dronem to wyższa szkoła jazdy, natomiast zespół Remake Studio świetnie sobie z tym radzi. Byłem pod wrażeniem zarówno samego drona, lustrzanek jak i pozostałego sprzętu, który jest najwyższej klasy.

  Zobacz opinie
  1. Dora

   Dlatego najlepiej i najkorzystniej cenowo jest zamówić pakiet łączony, czyli lustrzanki + dron (kamerzyści + fotograf).

   Zobacz opinie
   1. Dana

    Zgadzam się. Są rzeczy, w tym właśnie nagranie ze ślubu i wesela, na których nie można oszczędzać. Wolę mieć full wypas aniżeli okrojoną wersję.

    Zobacz opinie
 6. Anka

  Jeżeli chcecie aby wasz najważniejszy dzień był niezapomniany, a zdjęcia cieszyły was przez długi czas skorzystajcie oferty Remake-Studio.

  Zobacz opinie
 7. Anka

  Polecam!!! Film i zdjęcia jak marzenie – każdemu się podobały.

  Zobacz opinie
 8. Monika

  To był dobry wybór! Fajne pomysły na ujęcia, pomysłowy i profesjonalny montaż. Mogę polecić jak najbardziej Reake-Studio.

  Zobacz opinie

Dodaj opinie o firmie Sadowska Nina REMAKE STUDIO

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz i nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. będziemy je przechowywać wyłącznie przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do nas z żądaniem sprostowania lub usunięcia swoich danych osobowych , wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: admin@znajduje.com. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)

SADOWSKA NINA REMAKE STUDIO : dane adresowe, opis działalności

Dane podstawowe
Imię Nina
Nazwisko Sadowska
Numer NIP 5291748006
Numer REGON 142687314
Firma przedsiębiorcy Sadowska Nina REMAKE STUDIO
Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności ul. Piękna 5 , 05-825 Grodzisk Mazowiecki, powiat grodziski, woj. Mazowieckie
Adres e-mail
Adres strony WWW
Dane dodatkowe
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD) PKD 59.11.Z – Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej 2010-11-24
Data zawieszenia wykonywania indywidualnej działalności
Przewidywany okres zawieszenia do dnia
Data wznowienia wykonywania indywidualnej działalności
Data zaprzestania wykonywania działalności gospodarczej
Data wykreślenia wpisu z rejestru
Status indywidualnej działalności gospodarczej
Przedsiębiorca posiada obywatelstwa państw

SADOWSKA NINA REMAKE STUDIO , adres: ul. Piękna 5 , 05-825 Grodzisk Mazowiecki, powiat grodziski, woj. Mazowieckie, NIP:5291748006, Regon:142687314, Produkcja filmów, Produkcja filmów reklamowych, Produkcja nagrań wideo, Produkcja programów radiowych i telewizyjnych, Usługi amatorskich nagrań video, Wideofilmowanie