• zobacz Volkswagen Touareg 3,0TDI 240KM 4X4 LIFT Xenon Skóra Navi A...

  Volkswagen Touareg 3,0TDI 240KM 4X4 LIFT Xenon Skóra Navi A...

  39 999.00 PLN
 • zobacz Citroen C4 Klimatyzacja, komputer, Zarejestrowany w PL ładn...

  Citroen C4 Klimatyzacja, komputer, Zarejestrowany w PL ładn...

  11 700.00 PLN
 • zobacz Mitsubishi Lancer Ładne auto z Niemiec zapraszam

  Mitsubishi Lancer Ładne auto z Niemiec zapraszam

  12 300.00 PLN
ViralMoto.pl - darmowe ogłoszenia motoryzacyjne

Romuald Marciniak P.H.U.MARTYNA

Opinie (21)

 1. Marek

  Super fachowiec we wrocławiu od alergi i astmy czyści domy,mieszkania, żłobki, przedszkola, biura,itp. Posiada Atesty alergologiczne i dyplomy z Centrum Matki Polki w Łodzi oraz zarząd główny astmy i alergi w Rapce. Gorąco polecamy

  Zobacz opinie
 2. Grażyna

  Usługi Pana Romana są wykonane czysto i schludnie. Godny polecenia!!! Dywan wytrzepany!! Czuć lepsze powietrze!! Polecam

  Zobacz opinie
 3. Aga

  Korzystam 4 lat z firmy. Wspaniały człowiek z dziedziny alergii i astmy. Firma posiada najlepszy sprzęt na świecie w usuwaniu alergenów grzybów pleśni i pajęczaków z łózek i dywanów. Czytając inne opinie nie mam wątpliwości że ta firma jest najlepsza jeżeli chodzi o alergie we Wrocławiu.Gorąco polecam wszystkim!

  Zobacz opinie
 4. BOLESŁAW

  KORZYSTAMY OD WIELU LAT FACHOWIEC ZNA SIĘ NA ROBOCIE. WIRTUOZ, PERFEKCJONISTA, BARDZO DOKŁADNY,OGROMNE DOŚWIADCZENIE W CZYSZCZENIU ŁÓŻEK, DYWANÓW i WYKŁADZIN. ZAWSZE CZYSTO SCHLUDNIE. UŻYWA MASZYN KTÓRE SĄ LIDEREM NA CAŁYM ŚWIECIE KIRBY. ŚRODKI JAKICH UŻYWAJĄ TO KONCENTRATY Z LANOLINĄ I IMPREGNATEM.MIELIŚMY BARDZO ZABRUDZONE, I WYPOCZYNKI JAK I DYWANY.PAN ROMAN DOKONAŁ CUDU PLAMY, ZACIEKI,NIEPRZYJEMNY ZAPACH ZNIKŁY NA ZAWSZE, GODNA POLECENIA FIRMA!

  Zobacz opinie
 5. Joanna

  Firma bardzo profesjonalna,uczciwa,rzetelna.Jakość wykonania bez żądnych zastrzeżeń. Firma godna polecenia

  Zobacz opinie
 6. Justyna

  POLECIŁA MI TE FIRMĘ KOLEŻANKA KTÓRA MA DWA ŻŁOBKI,I KORZYSTA OD WIELU LAT.ZACHWALAŁA, PANA ROMANA,ZE PO WIZYCIE TEGO FACHOWCA,BĘDĘ MOCNO ZDZIWIONA,EFEKTAMI, PRACY I WIEDZY, JAKĄ POSIADA,KORZYSTALIŚMY,DO TEJ PORY Z SYSTEMÓW,TRADYCYJNYCH WODNYCH, NIE ZDAWAŁAM SOBIE SPRAWY, ZE SĄ URZĄDZENIA KTÓRE, POTRAFIĄ WYTRZEPAĆ, ŁÓZKA,I DYWANY BEZ PYŁOWO NA MOICH OCZACH. BYŁAM OGROMNIE ZDZIWIONA ILE BAKTERII I ROZTOCZY ZNAJDUJE,SIĘ W WYKŁADZINACH.JAKĄ OGROMNĄ ILOŚĆ WYTRZEPAŁA, TA MASZYNA KIRBY.PAN ROMAN,POKAZAŁ, MI NA FILTRACH Z ELEKTROSTATYKI,ZE OSTATNI FILTR NAPISZE, BRUDEM, KIRBY, PO TEJ CZYNNOŚCI, MASZYNA DAJE ZNAĆ, KIEDY MOŻNA, ZACZĄĆ , PRAC PIANKĄ.WSZYSTKO WYPRAŁ UŻYŁ, BARDZO MAŁO WODY.WSPANIAŁY EFEKT, KOŃCOWY,TEJ USŁUGI.POWIETRZE,W CAŁYM ŻŁOBKU JEST WSPANIAŁE. BĘDĘ KORZYSTAŁA, ZAWSZE,Z TEJ PROFESJONALNEJ FIRMY. POLECAM ŻŁOBKOM, I PRZEDSZKOLOM. WARTO.

  Zobacz opinie
 7. Beata.

  Wspaniały fachowiec od czyszczenia łózek, Narożników, foteli, oraz dywanów. Skorzystałam z firmy , polecili nam przyjaciele, byliśmy pod wrażenie wiedzy pana FACHOWCA. wszystkie wypoczynki najpierw wytrzepał, na naszych oczach, BEZPYŁOWO, wyciągając masę roztoczy, pleśni i grzybów. DRUGI etap to pranie, maszyną nałożył piankę, z impregnatem i lanoliną. Efekty tej pracy, były nieprawdopodobne. Wszystkie plamy, zacieki, jogurt, nieprzyjemny zapach potu i moczu znikły. W całym domu jest wspaniałe czyste powietrze. Jesteśmy alergikami po przespaniu kilku nocy, normalnie się wysypiamy, nic nas nie uczula. BARDZO ZACHĘCAM DO KORZYSTANIA Z TEJ FIRMY. SZCZEGÓLNIE, UCZULONYM NA ALERGIĘ i ASTMĘ. POLECAM

  Zobacz opinie
 8. Halina

  Pan Roman to wspaniały człowiek i fachowiec- zna się na swojej pracy wykonuje usługę bez żadnych zastrzeżeń. Pan czyści najlepszym sprzętem Kirby, który usuwa alergeny, grzyby,pleśnie i odchody roztoczy. Po tej czynności pierze pianką. Polecam
  podam namiary- 607-869-156

  Zobacz opinie
 9. Michał

  Urządzenie bezpyłowo usuwa wszelkie alergeny,grzyby,pleśnie i odchody roztoczy. Nie byłem świadomy co się może kryć we wnętrzu mojego łóżka dopóki nie zobaczyłem efektów pracy maszyny Kirby. Gorąco polecam usługę każdemu kto chcę się porządnie wyspać a w szczególności alergikom.

  Zobacz opinie
 10. Karolina

  Wspaniale wykonana usługa czyszczenia łózek,i dywanów , poduszek. pon fachowiec daje całe serce i doświadczenie w wykonywaną usługę. Posiada ogromną wiedze. Byliśmy zdziwieni ze nie trzeba wynosić dywanów na trzepak. Dotychczas musielismy wynosic dywany i trzepać. Ta firma posiada Najlepszy sprzęt na świecie KIRBY. TRZEPIĄ BEZPYŁOWO MASZYNĄ ORAZ PIORĄ PIANKĄ NAKŁADAJĄC IMPREGNAT,W całym mieszkaniu jest wspaniałe powietrze. NIE ZAPIERAJĄ.POLECAMY WSZYSTKIM ZNAJOMYM, NAPRAWDĘ WARTO.

  Zobacz opinie
 11. Bogumiła w.

  Wybitny Fachowiec w dziedzinie czyszczenia łózek. foteli. oraz wszelkiego rodzaju wykładzin i dywanów. Firma używa najlepszą maszynę na świecie KIRBY, Trzepią bezpyłowo w domu wypoczynki i dywany. piorą koncentratami z lanoliny. Maszyna nakłada impregnat pianką. nie przemaczają. Wspaniałe powietrze w całym domu, Nie mam żadnych wątpliwości. ze Firma PHU Martyna.Jest najlepszą we Wrocławiu.Posiadają międzynarodowe Wyróżnienia i Nagrody na Alergie i Astmę. Usuwają przyczynę, a nie objawy, Maszyna KIRBY to Jedyna stworzona do Wytrzepywania, mikroskopijnych, bakterii ,grzybów, pleśni, pajęczaków, a nawet , gronkowca. Silnik, jest produkowany w ośrodku kosmicznym NASA. w Cliwlant USA. OD 1906 roku. Polecamy wszystkim,

  Zobacz opinie
 12. Dorota

  Pan Roman to PRAWDZIWY Fachowiec – mercedes wśród firm czyszczących dywany, wykładziny, łóżka. Korzysta z super sprzętu KIRBY. Czyści bezpyłowo , usuwa alergeny, pleśnie, roztocza, grzyby .Korzystałam z wielu firm piorących dywany ale Pan Roman wyprzedza je lata świetlne..Inna technika, inna dokładność – prawdziwy XXI wiek.Moje dywany jeszcze nigdy nie były tak czyste, wyglądają jak nowe a powietrze w mieszkaniu zdecydowanie się poprawiło.Szczerze polecam.

  Zobacz opinie
 13. Laura

  Godna polecenia firma, korzystam od wielu lat, trzepią bezpyłowo urządzeniem na oczach klienta, urządzenie Kirby daje znać kiedy można przejść do funkcji prania. Piorą pianką maszyna nakłada impregnat i lanolinę.
  Godna polecenia firma posiada międzynarodowe dyplomy z licznych konkursów odnośnie usuwania alergenów.

  Zobacz opinie
 14. Iza

  Skorzystałam z usług firmy Pana Romana i jestem bardzo zadowolona. Nie przypuszczałam, że mój dywan i kanapa mogą być tak dokładnie wyczyszczone. Regularnie je odkurzam, ale ilość wyciągniętego brudu po prostu mnie zaszokowała. Wszystko zostało najpierw dokładnie wytrzepane, a następnie wyczyszczone przez nałożenie lanoiny oraz impregnatu, po całym zabiegu zapach w mieszkaniu był wyjątkowo świeży i przyjemny. Pan Roman to osoba ogromnie zaangażowana, z wielką wiedzą oraz pasją. Szczerze polecam jego usługi!

  Zobacz opinie
 15. Dorota

  Pan Toman to prawdziwy fachowiec – można rzec mercedes wśród innych firm czyszczących dywany, wykladziny , łożka. Korzysta z super sprzętu KIRBY. Czyści bezpyłowo, usuwa pleśnie, roztocza, grzyby ,alergeny. Korzystałam z wielu firm piorących dywany ale Pan Roman wyprzedza je wszystkie lata swietlne. Czyści metoda jak na 21 wiek przystalo. Moje dywany wyglądają jak nowe a powietrze w mieszkaniu zdecydowanie sie poprawiło.

  Zobacz opinie
 16. Mieczysław. u.

  Korzystam od wielu lat ,pan Roman jest wybitnym ekspertem w temacie bakterii ,grzybów, paciorkowców, odchodów, roztoczy.To właśnie one powodują najwięcej groźnych chorób.Latami chorowałem na bezdechy, alergie, ciągłe chrapanie i wiele innych .Braliśmy przez wiele lat masę ,leków i odczulań. efekty były mizerne. Pan Roman usuwa maszyną KIRBY przyczynę, a nie objawy. Normalnie , się wysypiamy, rano wstajemy wyspani i wypoczęci,Maszyna KIRBY usuwa mikroskopijne bakterie , z łózek i dywanów. Polecam tego fachowca wszystkim.

  Zobacz opinie
 17. Aneta

  Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Romana, który już od kilku lat profesjonalnie czyści materace i dywany w moim mieszkaniu. Odkurzacz KIRBY usuwa przyczynę alergii. Kurz i brud przechodzą wokół silnika a nie przez niego, a system filtracyjny przefiltrowuje powietrze siedem razy. Firma Pana Romana jest jedyną tak profesjonalną firmą na Dolnym Śląsku. Maszyna usuwa pyłek krostowca, zarodniki i bakterie gronkowców – usuwa przyczynę alergenów!!! Gorąco polecam usługi PANA ROMANA – fachowca w swojej dziedzinie.

  Zobacz opinie
 18. Rafał d.

  Mam wspaniałą informacje dla tych co sobie cenią wybitnych fachowców w temacie usuwania nie bezpiecznych bakterii.To właśnie one powodują bardzo wiele chorób związanych, z niewydolnością oddechową.Alergie. Astmę,ciągłe chrapanie, problemy z zatokami.Usuwają z łózek,foteli,dywanów ogromne ilości alergenów.Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Firmy PHU Martyna we Wrocławiu. To oni jedyni usuwają przyczynę a nie objawy.Używają specjalistyczne maszyny KIRBY, Lidera na całym świecie.Maszyna wytrzepuje mikroskopijne pleśnie,grzyby,odchody roztoczy, a nawet gronkowca. Maszyna KIRBY była czysta i odkażona.Polecamy wszystkim przyjaciołom USŁUGA 6 ******

  Zobacz opinie
 19. Bartek

  Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Romana, Usuwa wszystkie bakterie i grzyby oraz roztocza

  Zobacz opinie
 20. Piotr

  Pan Romuald od lat pomaga nam w usuwaniu roztoczy z naszego mieszkania. Bezpośrednią przyczyną była konieczność zapewnienia czystości dla syna alergika uczulonego na kurz domowy. Zawsze w swojej pracy odznacza się profesjonalizmem i rzetelnością. Polecam usługi, praca z Panem jest przyjemnością.
  Pozdrawiam Piotr i Małgorzata

  Zobacz opinie
 21. irena

  Gorąco polecam najlepszą we WROCŁAWIU FIRMĘ pana Romana który usuwa bakterie,grzyby,plesnie,roztocza maszyna Kirby,likwiduje przyczyny alergii i przyczynia się do odzyskania zdrowia.Pan Roman jest rzetelny,uczciwym dokładnym fachowcem,przemiłym człowiekiem.Polecam wszystkim.Irena B.

  Zobacz opinie

Dodaj opinie o firmie Romuald Marciniak P.H.U.MARTYNA

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz i nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. będziemy je przechowywać wyłącznie przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do nas z żądaniem sprostowania lub usunięcia swoich danych osobowych , wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: admin@znajduje.com. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)

ROMUALD MARCINIAK P.H.U.MARTYNA : dane adresowe, opis działalności

Dane podstawowe
Imię Romuald
Nazwisko Marciniak
Numer NIP 8941250928
Numer REGON 930046025
Firma przedsiębiorcy Romuald Marciniak P.H.U.MARTYNA
Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności ul. Górnicza 7 , 54-136 Wrocław, powiat Wrocław, woj. Dolnośląskie
Adres e-mail
Adres strony WWW
Dane dodatkowe
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD) PKD 47.99.Z – Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej 2009-05-01
Data zawieszenia wykonywania indywidualnej działalności
Przewidywany okres zawieszenia do dnia
Data wznowienia wykonywania indywidualnej działalności
Data zaprzestania wykonywania działalności gospodarczej
Data wykreślenia wpisu z rejestru
Status indywidualnej działalności gospodarczej
Przedsiębiorca posiada obywatelstwa państw

ROMUALD MARCINIAK P.H.U.MARTYNA , adres: ul. Górnicza 7 , 54-136 Wrocław, powiat Wrocław, woj. Dolnośląskie, NIP:8941250928, Regon:930046025, Handel detaliczny, Handel obwoźny, Handel okrężny, Kiosk