Przedsiębiorstwo Usługowe FORMAT WESOŁOWSKA-ŁAKOMY Katarzyna

Opinie (22)

 1. Kamila21cz

  Doskonała autoszkoła Format,dzięki im nauczyłam się jeździć i zostałam dobrym kierowcą. Zajęcia były ciekawe i wykładane w sposób przystępny a sama jazda pod okiem doświadczonego instruktora przyjemnością.Warto u nich zdobyć prawko.

  Zobacz opinie
 2. Milena Sak

  Warto chodzić do tej autoszkoły ponieważ dobrze przygotowują kursantów do egzaminów i mają nie złe, sprawne auta. Gorąco polecam!

  Zobacz opinie
 3. KrysiaK

  Dzięki tej autoszkole doskonale się przygotowałam do egzaminu, sam kurs przebiegł w fajnej atmosferze, a jazda dobrymi autami pod okiem miłych instruktorów, to była czysta frajda. Polecam!

  Zobacz opinie
 4. Danka

  W związku z nową pracą musiałam na szybko zrobić prawko i skorzystałam z usług tej autoszkoły. Ośrodek nauczania oceniam wysoko, a sama nauka autem poszła nie zle. Teraz jestem zmotoryzowana.

  Zobacz opinie
 5. TomaSz

  Niedawno ukończyłem kurs nauki jazdy i bardzo jestem zadowolony, że wybrałem OSK Format, bo dzięki niej za pierwszym podejściem zdałem egzamin, a sam kurs przebiegał w miłej i spokojnej atmosferze.

  Zobacz opinie
 6. małgośka_w

  Przed pójściem na egzamin warto skorzxystac z dobego kursu, gdzie dobrze można się przygotować na tak poważne wyzwanie. Ja miałam szczęście w doborze szkoły i bez większych problemów zostałam kierowcą. Polecam!

  Zobacz opinie
 7. ewe_lina

  Jak dla mnie to najlepsza szkoła jazdy w okolicy i po zaliczeniu całego toku szkolenia mogłam bez większego stresu przystąpić do egzaminu. Dodam jeszcze, że samochody mają supe, a zwłaszcza instruktora;).

  Zobacz opinie
 8. Basia Kłos

  W celu zwiększenia szans na rynku pracy zrobiłam prawo jazdy w kategorii B. kusr ukończyłam w tej szkole, gdzie mieli bardzo dobrą bazę dydaktyczną, a także wysoka zdawalność. Ogólnie bardzo się opłacało.

  Zobacz opinie
 9. Aniela

  Bardzo mi się spodobało na tym kursie indywidualne podejście do kursantów przez instruktora od jazdy. Na spokojnie tłumaczył na temat technik i to w taki sposób, że bez problemu przyswajałam to. Na marginesie trzeba dodać, że na końcowym egzaminie była świetna zdawalność i ja tą poprzeczkę też miałam wkład.

  Zobacz opinie
 10. Sara

  Zdecydowałam się na kurs u nich ze względu na dobre opinie i konkurencyjne ceny. Dostałam w pakiecie na dobrym poziomie wykłady i świetnego instruktora, który dużo mnie nauczył. Za to wszystko wielki pozytyw!

  Zobacz opinie
 11. Jurek

  Całkiem fajnie przebyłem całą droge w osiągnięciu wymarzonego prawa jazdy i to dzięki tej autoszkole. Bardzo przychylnie przygotowani do kursantów pod kątem teoretycznym jak i praktycznym. Całkiem sporo się nauczyłem i dzięki temu egzamin nie okazał się koszmarem. Polecam!

  Zobacz opinie
 12. Klara

  Chodziłam z bratem podczas wakacji na kurs do tej szkoły, bo w Częstochowie cieszy się najlepszą opinią i nie zawiedliśmy się w żadnym momencie. Sprawna organizacja, ciekawe wykłady i nie zła jazda. Ogólnie bardzo polecamy!

  Zobacz opinie
 13. Hubert

  Szkołe wypatrzyłem w internecie i po zapoznaniu się z ofertą skusiłem się na kurs, który okazał się bardzo pozytywnym posunięciem. Cała otoczka edukacyjna przebiegła bezboleśnie, a jazda przy dobrym instruktorze przyniosła wymierne korzyści. Ogólnie czas spędzony w niej wspominam bardzo dobrze, bo nawet przed egzaminem nie byłem zbytnio zestresowany. Polecam!

  Zobacz opinie
 14. Bogusława

  Córka namówiła mnie na kurs i myślałam, ze jestem trochę za stara, ale nigdy na naukę nie jest za późno. Z teorią nie miałam żadnych problemów, a z jazdą były pewne komplikacje, ale instruktor był na tyle świetny i cierpliwy, że uparł się na swoim i nauczył mnie prawidłowych technik jazdy. Bardzo dobra szkoła!

  Zobacz opinie
 15. Barbara

  Jazdy w OSK Format wspominam bardzo miło, w ogole sie nie stresowałam a myslałam że bede strasznie zdenerwowana. Wszystko poszło gładko, egzamin też zdałam bez zadnego problemu. Pozytyw😉

  Zobacz opinie
 16. Marcin

  Bardzo dobrze stało się, że akurat do tej szkoły poszedłem, bo mają nie złą ofertę i bez problemu mogłem sobie zrobić prawko na motor i autko. Sprzęt mają dobrej klasy, a jeszcze lepszy był instruktor, który był wyjątkowo dla mnie wyrozumiały. Podsumowując wszystko, to kurs zleciał jak z bata strzelił, a teraz na legalu mogę jeździć motorem. Polecam!

  Zobacz opinie
 17. Damian5647

  Zasiągnąłem języka na temat szkoły format na lokalnym czacie i praktycznie wszyscy chwalili, czyli nie mogło być żadnej podpuchy. Na miejscu się okazało, że szkoła jest dobrze zorganizowana, ale także elastyczna, bo mogłem dostosować godziny jazdy żeby nie kolidowało z pracą. Cały kurs minął jak z bicza strzelił, a teraz czekam za egzaminem.

  Zobacz opinie
 18. Roksana

  Zawsze jak są wakacje, to mam czas na kursy i szkolenia i tym razem postanowiłam zrobić prawo jazdy. Zapisałam się do format i nie żałuję tego kroku. Wszystko było na swoim miejscu a samochody do jazdy sprawne. Szkoła ma zasłużenie dobrą opinię.

  Zobacz opinie
 19. Kazimierz

  Jestem już po egzaminie i mogę na spokojnie ocenić szkołę do której chodziłem na kurs. Na początek to do wykładów mają prygotowane materiały i pomieszczenie. Samochody na których jeździłem są w dobrym stanie technicznym i nie zdażyło się żeby podczas nauki była awaria. Godziny kursu elastyczne i można zmienić jeśli się nie ma czasu. Cena przystępna. Ogólnie polecam!

  Zobacz opinie
 20. Tobiasz

  Poszedłem z kumplem do dwóch różnych szkół na prawo jazdy i ja wybrałem Format, co się okazało świetną decyzją. Kurs przebiegł w miłej atmosferze i tak dobrze mnie przygotowali, że jestem już po egzaminie a kumpel do dzisiaj męczy się w tamtej szkole i nie może zdać egzaminu

  Zobacz opinie
 21. Malwina

  Namówiłam mamę do pójścia do tej szkoły na kurs, bo wcześniej sama chodziłam i wszystko mi odpowiadało. Miała na początku obiekcje, ale po zapisaniu się szybko się wdrożyła w edukację samochodową. Zaowocowało to późniejszym zdaniem egzaminu i to za pierwszym razem. W jej imieniu oraz własnym wystawiamy szkole format wielkiego pozytywa.

  Zobacz opinie
 22. Łukasz

  Troszkę się namnożyło w ostatnich latach szkół wszelkiego typu i nawet szukając odpowiedniej autoszkoły był pewien wybór. Jednak nie kombinowałem i poszedłem na kurs do tej szkoły, gdzie wcześniej chodzili moi brachole i nie narzekali. Kurs był na dobrym poziomie, a kadra była jak naj bardziej spoko i dobrze nastawiona do kursantów. Ze zdaniem egzaminu też nie miałem problemów. Ekstra kurs!

  Zobacz opinie

Dodaj opinie o firmie Przedsiębiorstwo Usługowe FORMAT WESOŁOWSKA-ŁAKOMY Katarzyna

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)

Przedsiębiorstwo Usługowe FORMAT WESOŁOWSKA-ŁAKOMY KATARZYNA: dane adresowe, opis działalności

Dane podstawowe
Imię Katarzyna
Nazwisko Wesołowska-łakomy
Numer NIP 5731492368
Numer REGON 152132821
Firma przedsiębiorcy PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE FORMAT Wesołowska-łakomy Katarzyna
Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności Nowowiejskiego 6, 42-200 Częstochowa, powiat Częstochowa, woj. ŚLĄSKIE
Adres e-mail
Adres strony WWW
Dane dodaktowe
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD) 85.53.Z – pozaszkolne formy edukacji z zakresu nauki jazdy i pilotażu
Wykonywana działalność gospodarcza (kody PKD) 85.53.Z, 49.39.Z, 49.41.Z, 49.42.Z, 69.20.Z, 85.59.B
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej 2003-08-01
Data zawieszenia wykonywania indywidualnej działalności
Przewidywany okres zawieszenia do dnia
Data wznowienia wykonywania indywidualnej działalności
Data zaprzestania wykonywania działalności gospodarczej
Data wykreślenia wpisu z rejestru
Status indywidualnej działalności gospodarczej Aktywny
Przedsiębiorca posiada obywatelstwa państw Polska
Instruktor jazdy CzęstochowaPrawo jazdy CzęstochowaKurs nauki jazdy CzęstochowaSzkolenie kierowców Częstochowa