Przedsiębiorstwo Usługowe FORMAT WESOŁOWSKA-ŁAKOMY Katarzyna

Opinie (14)

 1. Kamila21cz

  Doskonała autoszkoła Format,dzięki im nauczyłam się jeździć i zostałam dobrym kierowcą. Zajęcia były ciekawe i wykładane w sposób przystępny a sama jazda pod okiem doświadczonego instruktora przyjemnością.Warto u nich zdobyć prawko.

  Zobacz opinie
 2. Milena Sak

  Warto chodzić do tej autoszkoły ponieważ dobrze przygotowują kursantów do egzaminów i mają nie złe, sprawne auta. Gorąco polecam!

  Zobacz opinie
 3. KrysiaK

  Dzięki tej autoszkole doskonale się przygotowałam do egzaminu, sam kurs przebiegł w fajnej atmosferze, a jazda dobrymi autami pod okiem miłych instruktorów, to była czysta frajda. Polecam!

  Zobacz opinie
 4. Danka

  W związku z nową pracą musiałam na szybko zrobić prawko i skorzystałam z usług tej autoszkoły. Ośrodek nauczania oceniam wysoko, a sama nauka autem poszła nie zle. Teraz jestem zmotoryzowana.

  Zobacz opinie
 5. TomaSz

  Niedawno ukończyłem kurs nauki jazdy i bardzo jestem zadowolony, że wybrałem OSK Format, bo dzięki niej za pierwszym podejściem zdałem egzamin, a sam kurs przebiegał w miłej i spokojnej atmosferze.

  Zobacz opinie
 6. małgośka_w

  Przed pójściem na egzamin warto skorzxystac z dobego kursu, gdzie dobrze można się przygotować na tak poważne wyzwanie. Ja miałam szczęście w doborze szkoły i bez większych problemów zostałam kierowcą. Polecam!

  Zobacz opinie
 7. ewe_lina

  Jak dla mnie to najlepsza szkoła jazdy w okolicy i po zaliczeniu całego toku szkolenia mogłam bez większego stresu przystąpić do egzaminu. Dodam jeszcze, że samochody mają supe, a zwłaszcza instruktora;).

  Zobacz opinie
 8. Basia Kłos

  W celu zwiększenia szans na rynku pracy zrobiłam prawo jazdy w kategorii B. kusr ukończyłam w tej szkole, gdzie mieli bardzo dobrą bazę dydaktyczną, a także wysoka zdawalność. Ogólnie bardzo się opłacało.

  Zobacz opinie
 9. Aniela

  Bardzo mi się spodobało na tym kursie indywidualne podejście do kursantów przez instruktora od jazdy. Na spokojnie tłumaczył na temat technik i to w taki sposób, że bez problemu przyswajałam to. Na marginesie trzeba dodać, że na końcowym egzaminie była świetna zdawalność i ja tą poprzeczkę też miałam wkład.

  Zobacz opinie
 10. Sara

  Zdecydowałam się na kurs u nich ze względu na dobre opinie i konkurencyjne ceny. Dostałam w pakiecie na dobrym poziomie wykłady i świetnego instruktora, który dużo mnie nauczył. Za to wszystko wielki pozytyw!

  Zobacz opinie
 11. Jurek

  Całkiem fajnie przebyłem całą droge w osiągnięciu wymarzonego prawa jazdy i to dzięki tej autoszkole. Bardzo przychylnie przygotowani do kursantów pod kątem teoretycznym jak i praktycznym. Całkiem sporo się nauczyłem i dzięki temu egzamin nie okazał się koszmarem. Polecam!

  Zobacz opinie
 12. Klara

  Chodziłam z bratem podczas wakacji na kurs do tej szkoły, bo w Częstochowie cieszy się najlepszą opinią i nie zawiedliśmy się w żadnym momencie. Sprawna organizacja, ciekawe wykłady i nie zła jazda. Ogólnie bardzo polecamy!

  Zobacz opinie
 13. Hubert

  Szkołe wypatrzyłem w internecie i po zapoznaniu się z ofertą skusiłem się na kurs, który okazał się bardzo pozytywnym posunięciem. Cała otoczka edukacyjna przebiegła bezboleśnie, a jazda przy dobrym instruktorze przyniosła wymierne korzyści. Ogólnie czas spędzony w niej wspominam bardzo dobrze, bo nawet przed egzaminem nie byłem zbytnio zestresowany. Polecam!

  Zobacz opinie
 14. Bogusława

  Córka namówiła mnie na kurs i myślałam, ze jestem trochę za stara, ale nigdy na naukę nie jest za późno. Z teorią nie miałam żadnych problemów, a z jazdą były pewne komplikacje, ale instruktor był na tyle świetny i cierpliwy, że uparł się na swoim i nauczył mnie prawidłowych technik jazdy. Bardzo dobra szkoła!

  Zobacz opinie

Dodaj opinie o firmie Przedsiębiorstwo Usługowe FORMAT WESOŁOWSKA-ŁAKOMY Katarzyna

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)

Przedsiębiorstwo Usługowe FORMAT WESOŁOWSKA-ŁAKOMY KATARZYNA: dane adresowe, opis działalności

Dane podstawowe
Imię Katarzyna
Nazwisko Wesołowska-łakomy
Numer NIP 5731492368
Numer REGON 152132821
Firma przedsiębiorcy PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE FORMAT Wesołowska-łakomy Katarzyna
Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności Nowowiejskiego 6, 42-200 Częstochowa, powiat Częstochowa, woj. ŚLĄSKIE
Adres e-mail
Adres strony WWW
Dane dodaktowe
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD) 85.53.Z – pozaszkolne formy edukacji z zakresu nauki jazdy i pilotażu
Wykonywana działalność gospodarcza (kody PKD) 85.53.Z, 49.39.Z, 49.41.Z, 49.42.Z, 69.20.Z, 85.59.B
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej 2003-08-01
Data zawieszenia wykonywania indywidualnej działalności
Przewidywany okres zawieszenia do dnia
Data wznowienia wykonywania indywidualnej działalności
Data zaprzestania wykonywania działalności gospodarczej
Data wykreślenia wpisu z rejestru
Status indywidualnej działalności gospodarczej Aktywny
Przedsiębiorca posiada obywatelstwa państw Polska