Prawdę mówiąc [ebook]

39,99 zł

Prawdę mówiąc [książka]

49,99 zł

Prawdę mówiąc [książka + ebook]

69,99 zł

PROBITAS FINANCE MICHAŁ DAŃCZAK

Opinie (20)

 1. Anna

  Korzystałam z pomocy Probitas Finance, kiedy szukałam kredytu dla firmy. Doradca udzielił mi wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania. Mogę polecić każdemu, kto nie odnajduje się w tematyce finansowej.

  Zobacz opinie
 2. Sebastian Olszewski

  Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Dzięki Probitas Finance konsolidacja moich zobowiązań przebiegła bezproblemowo, a obecnie spłacany kredyt został udzielony mi na bardzo atrakcyjnych warunkach.

  Zobacz opinie
 3. Oleg W.

  Porządna,solidna firma. Doradztwo finansowe na najwyższym poziomie. Skuteczni, jak dla mnie bezkonkurencyjni.

  Zobacz opinie
 4. Karolina

  Pomogli w temacie kredytu. Tak dobrych warunków się nie spodziewałam. Szybko i rzetelnie. Polecam.

  Zobacz opinie
 5. Karina

  Polecam. Kredyt dostałam szybko, bez zbędnego przeciągania tematu czy opóźnień. Na każdym etapie współpracy mogłam liczyć na pomoc Probitas Finance.

  Zobacz opinie
 6. Sylwek

  Polecam. Doradcy fachowi i rzetelni. Wiedzą co robią i jak faktycznie pomóc. U mnie temat związany był z konsolidacją kredytów. Myślałem, że nie można nic zrobić, a okazało się, że można i to jak 🙂 Dzięki bardzo.

  Zobacz opinie
 7. Zofia Kin

  Fajnie, sprawnie i przede wszystkim skutecznie pomogli mi w rozwinięciu biznesu. Pomógł mi kredyt firmowy, który zainwestowałem w rozwój działalności. Specjalistów z Probitas Finanse mogę śmiało polecać każdemu.

  Zobacz opinie
 8. Adam Lipnicki

  Fachowcy z górnej półki. Szybko i sprawnie rozwiązali mój problem z dofinansowaniem planowanej restauracji. Wcześniej żadna firma nie miała tak dobrego pomysłu na rozwiązanie mojego problemu. Rewelacja. Polecam tę firmę każdemu z finansowym problemem. Dzięki nim dostałem kredyt na mega atrakcyjnych warunkach.

  Zobacz opinie
 9. Adam

  Szukałem dobrego i taniego kredytu konsolidacyjnego. Do firmy Probitas Finance trafiłem w sumie przypadkiem, ale bardzo się cieszę, że tak wyszło. Bardzo fachowo rozwiązano mój problem, nie spotkałem wcześniej takiego podejścia do klienta. Polecam.

  Zobacz opinie
 10. Jan Nalaski

  Od dawna zbierałem się, żeby porozmawiać z kimś, kto lepiej ode mnie orientuje się w świecie finansów. Wizyta w Probitas Finance to był dobry pomysł. Pomogli mi zebrać moje kredyty w jeden wygodny kredyt konsolidacyjny. Polecam za fachowość i kulturę obsługi.

  Zobacz opinie
 11. FiFi

  Jeśli potrzebne komuś doradztwo finansowe, to to jest odpowiednie miejsce i odpowiedni ludzie. Znają ten skomplikowany mechanizm jak własną kieszeń i potrafią znaleźć wyjście z każdej, nawet trudnej sytuacji. Zdecydowanie polecam.

  Zobacz opinie
 12. Maria Lebiedź

  Udało mi się zrealizować marzenie o własnej restauracji. Nie dokonałabym tego bez nieocenionej pomocy doradcy z Probitas Finance. Finansowanie sieci franczyzowych jest bardziej wygodne niż inne źródła finansowania takich inwestycji.

  Zobacz opinie
 13. Joanna28

  Nigdy nie przepadałam za doradcami finansowymi. Może to kwestia nieprzyjemnych doświadczeń, nie wiem. Wiem, że moje podejście zmieniło się po wizycie w Probitas Finance. Grupa dobrze dobranych osób, które wiedzą czym się mają w tej firmie zajmować. I robią to świetnie.

  Zobacz opinie
 14. Marek

  Widać, że to poważna firma nastawiona na stały rozwój. Bardzo się cieszę, że zdecydowałem się na podjęcie współpracy właśnie z nimi. Polecam.

  Zobacz opinie
 15. Tomasz.Sz

  Pomogli mi już kilka razy na przestrzeni ostatnich lat, więc jak tylko szykują się jakieś pomysł, bez wahania dzwonię i umawiam się na rozmowę. Zawsze coś wymyślą, niesamowite.

  Zobacz opinie
 16. mako75

  Skorzystałem ostatnio z usług Probitas Finanse i jestem bardzo zadowolony. Wysoki poziom kultury osobistej i szeroka wiedza o finansach. Do tego niezłe dojścia do najlepszych ofert na rynku bankowym – słowem – polecam.

  Zobacz opinie
  1. karola

   Także polecam. Firma rzetelna, terminowa. Od początku do końca potrafią pomóc na najwyższym poziomie

   Zobacz opinie
 17. Karwek

  Dobór strategii finansowania inwestycji do kondycji i możliwości produkcyjnych firmy znakomity. Oby w przyszłości udało się tym doradcom utrzymać tak wysoki poziom usług jak teraz. Bo poprawić cokolwiek na tym pułapie już nie sposób. Polecam.

  Zobacz opinie
 18. Ola.Ola.La

  Zawsze mi się wydawało, że o bankach wiem sporo, a wybranie najlepszej oferty to tylko kwestia czasu i wnikliwego czytania ofert. Okazuje się, że nawet największa ilość broszur nie zastąpi profesjonalnej wiedzy oferowanej przez doradców z Probitas Finance. Kredyt, który udało mi się dzięki nim uzyskać, nie figurował w żadnej broszurce.

  Zobacz opinie
 19. Kora

  Polecam. Skuteczna pomoc przy uzyskaniu konsolidacji kredytów. Mogę cieszyć się jedną ratą i korzystnym oprocentowaniem. A wszystko to dzięki specom z Probitas Finance.

  Zobacz opinie

Dodaj opinie o firmie PROBITAS FINANCE MICHAŁ DAŃCZAK

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz i nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. będziemy je przechowywać wyłącznie przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do nas z żądaniem sprostowania lub usunięcia swoich danych osobowych , wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: admin@znajduje.com. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (3 głosów, średnia: 5,00 z 5)

PROBITAS FINANCE MICHAŁ DAŃCZAK: dane adresowe, opis działalności

Dane podstawowe
Imię Michał
Nazwisko Dańczak
Numer NIP 5423048844
Numer REGON 321358262
Firma przedsiębiorcy PROBITAS FINANCE Michał Dańczak
Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności Barbakan 1 lok. 2, 71-028 Szczecin, powiat Szczecin, woj. ZACHODNIOPOMORSKIE
Adres e-mail
Adres strony WWW
Dane dodaktowe
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD) 66.19.Z – pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych
Wykonywana działalność gospodarcza (kody PKD) 66.19.Z, 64.19.Z, 64.91.Z, 64.92.Z, 64.99.Z, 65.12.Z, 66.12.Z, 66.21.Z, 66.22.Z, 66.29.Z, 66.30.Z
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej 2013-05-02
Data zawieszenia wykonywania indywidualnej działalności
Przewidywany okres zawieszenia do dnia
Data wznowienia wykonywania indywidualnej działalności
Data zaprzestania wykonywania działalności gospodarczej
Data wykreślenia wpisu z rejestru
Status indywidualnej działalności gospodarczej Aktywny
Przedsiębiorca posiada obywatelstwa państw Polska