• zobacz Mitsubishi Space Star 1.9 Diesel Turbo 100% gwarancji przebi...

  Mitsubishi Space Star 1.9 Diesel Turbo 100% gwarancji przebi...

  4 800.00 PLN
 • zobacz Citroen Xsara Picasso 1.6 HDI 100% oryginał, bez DPF i dwum...

  Citroen Xsara Picasso 1.6 HDI 100% oryginał, bez DPF i dwum...

  15 500.00 PLN
 • zobacz Toyota Highlander Piękna 7-os. XLE 277kM - GWARANCJA

  Toyota Highlander Piękna 7-os. XLE 277kM - GWARANCJA

  129 700.00 PLN
ViralMoto.pl - darmowe ogłoszenia motoryzacyjne

P.P.H.U SOLAR-SKY EXPORT-IMPORT Waldemar ANDRZEJ Solarski

Opinie (12)

 1. Rafał

  Kiedyś kupiłem u nich kajak a teraz dokupuję akcesoria.Świetny sprzęt,lekki,zwrotny i stabilny.Firma godna polecenia!!!

  Zobacz opinie
 2. Marcin

  Moim zdaniem to najlepsza firma ze sprzętem wodnym w Polsce.Mam od łajbę i sprawuje się doskonale.Nie tylko jakość jest atutem tej firmy ale i atrakcyjna cena i gwarancja.Polecam!

  Zobacz opinie
 3. Bartłomiej

  Jeśli ktoś poszukuje dobrego, profesjonalnego i nie drogiego sprzętu wodnego, to polecam tą firmę. Kiedyś u nich kupiłem kajak, który sprawuje się świetnie. Jest bezawaryjny i wykonany z bardzo dobrego materiału. Można znaleźć tam sprzęt w każdym segmencie cenowym. Polecam!

  Zobacz opinie
 4. lukas

  Solar Sky, to firma, która ma już wyrobioną markę u wodniaków i dla tego wszelkie zakupy związane ze sportem wodnym zaopatruję się u nich. Atutem jest dbałość o detale, wysoka jakość i atrakcyjna cena.

  Zobacz opinie
 5. Kornelia

  Niedawno założyłam wypożyczalnię sprzętów wodnych przy swoim ośrodku. Znajomy podpowiedział mi, by wejść w kontakt z firmą Solar Sky. Dobrze, że go posłuchałam, bo sprzęt mają naprawdę świetny!

  Zobacz opinie
 6. wiktoria

  Bardzo jestem zadowolona z zakupionego sprzętu wodnego od Solar Sky do mojej nowo otwartej wypożyczalni w Jerutkach. Sprzęt jest bardzo solidny i klienci chwalą, a koszt inwestycji zaczyna się powoli zwracać.

  Zobacz opinie
 7. Roksana

  W Solarze mają bardzo atrakcyjny sprzęt w przystępnych cenach i dla tego zakupiłam tam łódkę z osprzętem, która daje świetnie egzamin podczas wędkowania na jeziorze. Zwłaszcza mój ojciec i brat są z tego faktu zachwyceni.

  Zobacz opinie
 8. Romuald

  Naprawdę przednia firma. Nie tylko mają ciekawą i bogatą ofertę handlową, ale także potrafią pomóc w doborze sprzętu. Moja łódź wędkarska prezentuje się okazale i jest idealna do moich potrzeb.

  Zobacz opinie
 9. rataj

  Złożyłem się ze szwagrem na kupno łodzi wędkarskiej i kupiliśmy bardzo dobry model w firmie Solar Sky, która spełnia nasze wysokie oczekiwania i świetnie służy podczas wędkowania na mazurach. Świetna łódź w dobrej cenie.

  Zobacz opinie
 10. Hanna578

  Sfinansowałam a właściwie zasponsorowałam synowi kupno nowej łodzi wędkarskiej, która jak na nasze warunki nie była droga, a wygląda świetnie. Syn bardzo chwali ten model łodzi jak i firmę z Augustowa. Polecam!

  Zobacz opinie
 11. BłENEK

  Kupiłem dorastającym dzieciakom nie drogą łódź 360 s, która dobrze się sprawdza przy każdych warunkach atmosferycznych i dosyć wygodnie się pływa. Moim zdaniem to lepsza inwestycja w taki sposób spędzania wolnego czasu niż konsola playstation.

  Zobacz opinie
 12. Patrycja

  Nie mogłam się zdecydować na wybór modelu kajaka, ale po rozmowie z pracownikiem wszystko się wyjaśniło i rozwiał moje wątpliwości i zgodnie z jego sugestią zdecydowałam się na model w prpmocyjnej cenie. Teraz kajak przeszedł chrzest w Sulejowie i wszystko pięknie wygląda. Zwrotny, stabilny i lekki.

  Zobacz opinie

Dodaj opinie o firmie P.P.H.U SOLAR-SKY EXPORT-IMPORT Waldemar ANDRZEJ Solarski

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz i nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. będziemy je przechowywać wyłącznie przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do nas z żądaniem sprostowania lub usunięcia swoich danych osobowych , wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: admin@znajduje.com. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (3 głosów, średnia: 4,67 z 5)

P.P.H.U SOLAR-SKY EXPORT-IMPORT WALDEMAR ANDRZEJ SOLARSKI : dane adresowe, opis działalności

Dane podstawowe
Imię Waldemar
Nazwisko Solarski
Numer NIP 8461046010
Numer REGON 791015606
Firma przedsiębiorcy P.P.H.U SOLAR-SKY EXPORT-IMPORT WALDEMAR ANDRZEJ SOLARSKI
Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności TYTONIOWA 8D – AUGUSTÓW , 16-300 Augustów, powiat augustowski, woj. Podlaskie
Adres e-mail
Adres strony WWW
Dane dodatkowe
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD) PKD 32.99.Z – Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej 2001-04-01
Data zawieszenia wykonywania indywidualnej działalności
Przewidywany okres zawieszenia do dnia
Data wznowienia wykonywania indywidualnej działalności
Data zaprzestania wykonywania działalności gospodarczej
Data wykreślenia wpisu z rejestru
Status indywidualnej działalności gospodarczej
Przedsiębiorca posiada obywatelstwa państw

P.P.H.U SOLAR-SKY EXPORT-IMPORT WALDEMAR ANDRZEJ SOLARSKI , adres: TYTONIOWA 8D – AUGUSTÓW , 16-300 Augustów, powiat augustowski, woj. Podlaskie, NIP:8461046010, Regon:791015606, Krawiectwo, Produkcja pieczątek, świec, zniczy, Przetwórstwo tworzyw sztucznych, Sprzęt medyczny