• zobacz Renault Megane GT Line *Navi *Klimatronik *Parktronic *Tempo...

  Renault Megane GT Line *Navi *Klimatronik *Parktronic *Tempo...

  21 900.00 PLN
 • zobacz Citroen C5 2,,2HDI*EXclusive*Nawigacja*Pdc*Masaż*Skóra

  Citroen C5 2,,2HDI*EXclusive*Nawigacja*Pdc*Masaż*Skóra

  19 990.00 PLN
 • zobacz Mercedes-Benz ML 270 Full*Szyberdach*Skóra*Tempomat*Tylko 1...

  Mercedes-Benz ML 270 Full*Szyberdach*Skóra*Tempomat*Tylko 1...

  16 990.00 PLN
ViralMoto.pl - darmowe ogłoszenia motoryzacyjne

Nie mam zbyt dużego doświadczenia jako pacjent takich klinik, jednak …

Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz i nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. będziemy je przechowywać wyłącznie przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do nas z żądaniem sprostowania lub usunięcia swoich danych osobowych , wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: admin@znajduje.com. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (Brak ocen)

Opinia do ORTHOSPORT S C RĘKAWEK KARACZUN dodana przez Sławek.

Nie mam zbyt dużego doświadczenia jako pacjent takich klinik, jednak po dwóch wizytach w Orthosport jestem przekonany, że pracują tam wyłącznie bardzo doświadczeni specjaliści. Po tym jak podczas gry w piłkę doznałem poważnej kontuzji, pojawiła się konieczność przeprowadzenia operacji, która dzięki dr Karaczunowi zakończyła się naprawdę bardzo pomyślnie. Czeka mnie jeszcze kilka tygodni rehabilitacji, ale przynajmniej dzięki profesjonalnej opiece i skutecznemu leczeniu, nie muszę się tak przejmować. Centrum medyczne godne polecenia!

Sławek Also Commented

ORTHOSPORT S C RĘKAWEK KARACZUN
Bardzo dobra placówka specjalistyczna. Uprawiam sporo sportu i zawsze w razie problemów stawiam na Orthosport. Pracują tu wspaniali lekarze na których zawsze można liczyć, choć ja najczęściej udaję się na wizyty do p. Karaczuna. Jeśli szukacie rzetelnej pomocy, to tylko tutaj. Pozdrawiam.


Recent Comments by Sławek

Mariusz Lichota EM – MEBLE
Bardzo dobra firma. Meble solidnie wykonane, eleganckie. Kontakt z pracownikami również przebiegał bezproblemowo. Myślę, że z pełną szczerością polecić mogę Em Meble 😉