ORTHOSPORT S C RĘKAWEK KARACZUN

Opinie (4)

 1. Sławek

  Nie mam zbyt dużego doświadczenia jako pacjent takich klinik, jednak po dwóch wizytach w Orthosport jestem przekonany, że pracują tam wyłącznie bardzo doświadczeni specjaliści. Po tym jak podczas gry w piłkę doznałem poważnej kontuzji, pojawiła się konieczność przeprowadzenia operacji, która dzięki dr Karaczunowi zakończyła się naprawdę bardzo pomyślnie. Czeka mnie jeszcze kilka tygodni rehabilitacji, ale przynajmniej dzięki profesjonalnej opiece i skutecznemu leczeniu, nie muszę się tak przejmować. Centrum medyczne godne polecenia!

  Zobacz opinie
 2. Anka

  Bardzo dobra placówka specjalistyczna. Uprawiam sporo sportu i zawsze w razie problemów stawiam na Orthosport. Pracują tu wspaniali lekarze na których zawsze można liczyć, choć ja najczęściej udaję się na wizyty do p. Karaczuna. Jeśli szukacie rzetelnej pomocy, to tylko tutaj. Pozdrawiam.

  Zobacz opinie
 3. Adrianna Med.

  Wątpię, by w najbliższej okolicy Szczecina istniała lepsza placówka, w której przyjmowaliby ortopedzi sportowi. Ja z leczenia jestem bardzo zadowolona, cieszę się, ze trafiłam na specjalistów, bo ostatnio różnie z tym bywa. 5/5

  Zobacz opinie
 4. W.Sosin

  Przyjmują tu znający się na rzeczy lekarze, a sama placówka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt, który pomaga w diagnozowaniu i leczeniu – raczej trudno o Orthosporcie napisać coś złego. Polecam.

  Zobacz opinie

Dodaj opinie o firmie ORTHOSPORT S C RĘKAWEK KARACZUN

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)

ORTHOSPORT S C RĘKAWEK KARACZUN : dane adresowe, opis działalności

Dane podstawowe
Numer NIP 8513119383
Numer REGON 320846864
Firma przedsiębiorcy ORTHOSPORT S C RĘKAWEK KARACZUN
Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności ul. Gen. Ludomiła Rayskiego 36 11 70-426 Szczecin, gmina Szczecin, powiat Szczecin, Województwo Zachodniopomorskie
Adres strony WWW
Dane dodatkowe
Rejestr POZYCJA KRS W REJESTRZE PRZEDSIĘBIORCÓW
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD) 86.21.Z – praktyka lekarska ogólna
Data wpisu do rejestru 0000-00-00
Data wykreślenia wpisu z rejestru
Data prawomocna 2006-01-13
Lekarz Szczecin