Prawdę mówiąc [ebook]

39,99 zł

Prawdę mówiąc [książka]

49,99 zł

Prawdę mówiąc [książka + ebook]

69,99 zł

Natur Eko Dom Dariusz Guliński

Opinie (21)

 1. Andrzej

  Budowa domu nie jest łatwa. Budowa domu z bali jest chyba najtrudniejszą ze sztuk budowlanych. Jednak Natur Eko Dom spokojnie radzi sobie z taką budową. To nawet jest ich specjalność. I to co robią, robią doskonale. Nic tylko polecać.

  Zobacz opinie
 2. Sylwia Nowak

  Spełnianie marzeń to trudne zadanie. Ale firma budowlana Natur Eko Dom doskonale spełniła się w tej trudnej roli. Udało jej się spełnić nasze zachcianki, zmiany w projekcie, wymyślanie na budowie. Wszystko po to, by powstał dom z marzeń, w pięknej scenerii nad jeziorem. I w terminie przed moim rozwiązaniem. Dziękuję za wytrwałość, za realizację, za dom.

  Zobacz opinie
 3. Magdalena

  Zbudowanie wymarzonego domu obcej osobie to wielka odpowiedzialność, z którą Natur Eko Dom radzi sobie rewelacyjnie. Budowa przebiegała szybko i sprawnie. Mieliśmy fantastyczny kontakt z ekipą, która radziła sobie z każdą napotkaną trudnością. Dzięki nim byliśmy pełni optymizmu i mieliśmy wiarę, że wszystko zakończy się wspaniałym rezultatem, którego efekt dziś podziwiam co dnia. Dzięki nim mam swoje miejsce na tym świecie. Dziękuję.

  Zobacz opinie
 4. Dagi

  W trakcie bdowy mojego domu drewnianego z bali, Natur Eko Dom wykazał się profesjonalizmem i sporymi umiejętnościami. Na bieżąco informowali mnie o postępach prac. Kontakt był znakomity. Warto było im zaufać.

  Zobacz opinie
 5. Radosław

  Zawsze chciałem mieć dom z bala. Jakoś tak mi pozostało po kilku wakacjach spędzonych właśnie w takich domach. Natur Eko Dom spełniło moje wszystkie, na pewno niełatwe, wymagania dotyczące jakości wykonania. Wszystko wyszło bardzo dobrze i w całkiem niezłym czasie. Dom ma klimat i jest doskonały. Taki miał być.

  Zobacz opinie
 6. Jacek

  Dom to marzenie nie jednej rodziny. Każdy etap podejmowania decyzji to wyzwanie. Warto wtedy mieć przy sobie takich fachowców jak Natur Eko Dom. Etap budowy domu przebiegł bezproblemowo. A to wszystko dzięki sprawnie działającej ekipie, która szybko i sprawnie wykonała wszystkie prace na budowie. Dom z bala aż rósł w oczach.

  Zobacz opinie
 7. Marta

  Podjęłam odważną decyzje o budowie domu z bala. Nie wszyscy mi w tym kibicowali. Ja jednak postawiłam na nowoczesność, która idzie w parze z ekologią, a na dodatek jest bardzo trwała. Dziękuję ekipie Natur Eko Dom, która stworzyła dla mnie ten przecudny dom. Wybrana technologia budowy, jak również opcja budowy domu pod klucz pozwoliła mi na szybkie zamieszkanie w nim. Efekt zachwyca nawet najwierniejszego kibica technologii murowanej, którym jest mój tato.

  Zobacz opinie
 8. Maciej

  Dom z bala to niezbyt popularny styl budowy. Mało jest też firm z profesjonalnym podejściem do takiej budowy. Natur Eko Dom wyróżnia się na tle innych firm. Jakość i terminowość to atuty którymi się wyróżnia. Do tego bardzo fachowe podejście do klienta i wiedza na temat technologii w której budują. Budowa domu to było duże przeżycie dla całej rodziny a dzięki fantastycznej ekipie budowa nie wywołała stresu i niepotrzebnych nerwów.

  Zobacz opinie
 9. Mirka

  Znakomita ekipa tworząca z pasją. Dzięki swemu doświadczeniu ich prace postępują sprawnie, nie zdążyłam nawet zaplanować wystroju wnętrz, a dom był już gotowy. Jestem pod dużym wrażeniem i dziękuję za tak wspaniałą współpracę.

  Zobacz opinie
 10. Kamil

  Znakomity kontakt i zrozumienie. Solidnie wykonane prace, które postępowały szybko i terminowo. Doskonały efekt końcowy. Mieszka się komfortowo.

  Zobacz opinie
 11. Edyta

  Firma bardzo profesjonalna, budująca bardzo dokładnie i z odpowiedniego materiału. Jakość na najwyższym poziomie. Nigdy nie miałam z nimi problemów. A sam dom to po prostu rewelacja. Niesamowity klimat i przytulne wnętrza. Zmiana z bloku na taki dom to po prostu inny świat, inne życie.

  Zobacz opinie
 12. Romka

  Natur Eko Dom to wykonawca godny polecenia. Wykonał dla mnie dom, o którym marzyłam kilka lat. Dziś cieszę się nim na co dzień i doceniam jego perfekcyjną formę i precyzję wykonania.

  Zobacz opinie
 13. Miętaj

  Sprawna i całkiem szybka realizacja budowy domu z bala. Z zachowaniem wszystkich niezbędnych procedur. Jakość wykonania i dostarczony na budowę materiał bardzo wysokiej klasy. Widać duże doświadczenie i zaangażowanie pracowników w samą budowę.

  Zobacz opinie
 14. Aldona Wrzyszcz

  Znakomita organizacja jak i staranne wykonanie prac to doskonałe atrybuty NED. Współpraca z nimi to sama przyjemność, a mieszkanie w wykonanym domu to urzeczywistnienie mych marzeń.

  Zobacz opinie
 15. Greta

  Doskonała jakość wykonania domu. Bardzo dobre terminy budowy i warunki jakie oferują. Bardzo dobry kontakt z firmą. Klimat już wybudowanego domu jest niesamowity. Warto postawic na taki dom.

  Zobacz opinie
 16. Weronika

  Budowa domu z Natur Eko Dom to sama przyjemność. Budowa bez niespodzianek i na dodatek bardzo terminowo. Obawialiśmy się, że następni fachowcy będą musieli czekać w kolejce a tu niespodzianka. Do tego sam czas budowy wydawał nam się bardzo krótki. Widać duże doświadczenie i kompleksowe planowanie całego placu budowy. Jakość materiałów jak i samego budynku bardzo wysoka.

  Zobacz opinie
 17. Miętaj

  Firma pełna zalet. Doskonałe podejście do klienta, do tematu budowy wymagającego domu energooszczędnego. Znają się na swojej pracy, nie są im obce nowoczesne rozwiązania. Widać że inwestują w wiedzę. Sama budowa to pokaz umiejętności i fachowej wiedzy. W ich wykonaniu nawet dom z drewna może być doskonałym przykładem nowoczesnej architektury.

  Zobacz opinie
 18. Tomasz

  Sprwnie zrealizowana inwestycja wraz z firmą Natur Eko Dom. Czas budowy i jakość wykonania na najwyższym poziomie. Sprawna ekipa. Plac budowy po samej budowie posprzatany, a to się nie zdarza. Polecam

  Zobacz opinie
 19. Elwira

  Każdy dom w ich wykonaniu to perełka architektoniczna. Mam przyjemność mieszkać w jednej z nich. Współpraca z Wami była dla mnie niezwykłą przyjemnością.

  Zobacz opinie
 20. Kaja Maciąg

  Fachowcy od domów z bala. Idealne podejście do budowy, sprawna i szybka budowa. Może nie jest to najtańsza firma od takich konstrukcji ale jakość warta każdej wydanej złotówki. Naprawdę się postarali przy budowie. Widać to na każdym kroku. Ja jestem zadowolona a koleżanki zazdroszczą 😉

  Zobacz opinie
 21. Marzena

  Firma fachowców wieloletnim doświadczeniem, którzy tworzą piękne domy. Jeden z tych realizacji jest moim domem, który jest spełnieniem mych marzeń o domu z bala. Powstał on planowo, a prace wykonane postępowały bezproblemowo i dbałością o najmniejszy szczegół. Jestem zadowolona z naszej współpracy.

  Zobacz opinie

Dodaj opinie o firmie Natur Eko Dom Dariusz Guliński

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz i nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. będziemy je przechowywać wyłącznie przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do nas z żądaniem sprostowania lub usunięcia swoich danych osobowych , wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: admin@znajduje.com. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)

Natur Eko Dom Dariusz Guliński : dane adresowe, opis działalności

Dane podstawowe
Imię Dariusz
Nazwisko Guliński
Numer NIP 5661402436
Numer REGON 281445282
Firma przedsiębiorcy Natur Eko Dom Dariusz Guliński
Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności Kosewo 55a , 11-700 Mrągowo, powiat mrągowski, woj. Warmińsko-mazurskie
Adres e-mail
Adres strony WWW
Dane dodatkowe
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD) PKD 43.99.Z – Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej 2012-11-15
Data zawieszenia wykonywania indywidualnej działalności
Przewidywany okres zawieszenia do dnia
Data wznowienia wykonywania indywidualnej działalności
Data zaprzestania wykonywania działalności gospodarczej
Data wykreślenia wpisu z rejestru
Status indywidualnej działalności gospodarczej
Przedsiębiorca posiada obywatelstwa państw

Natur Eko Dom Dariusz Guliński , adres: Kosewo 55a , 11-700 Mrągowo, powiat mrągowski, woj. Warmińsko-mazurskie, NIP:5661402436, Regon:281445282, Ciesielstwo, Montaż konstrukcji stalowych, Montaż wkładów kominowych, Murarstwo, Osuszanie budynków, Prace wysokościowe, Stawianie rusztowań