Osses PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE

Opinie (26)

 1. Adam

  Bardzo poważna i rzetelna firma.Wysoka jakość usług i profesjonalizm.POLECAM!

  Zobacz opinie
 2. Piotr

  Usługa zrealizowana sprawnie.Zero problemów.Polecam!

  Zobacz opinie
 3. Magdalena

  Firma jest solidnym i rzetelnym producentem pawilonów handlowych. Polecam!

  Zobacz opinie
 4. Mateusz

  Ta firma ma najlepszą ofertę pod kątem jakości i cenowym na rynku.Sam skorzystałem z ich oferty (kiosk) i nie żałuję bo to były dobrze wydane pieniądze.Polecam!

  Zobacz opinie
 5. Marek

  Kioski można wykorzystywać na wiele sposobów i uważam, że są bardzo udanym produktem, które nie szpeci jak tradycyjne z czasów PRL. Gołym okiem widać, że firma stawia na jakość, a nie ilość. To mi się podoba!

  Zobacz opinie
 6. Iwona

  Niedawno zakupiłam ładny kiosk z przeznaczeniem na usługi handlowe i powiem krótko, że spełnia swoją funkcję, a poza tym jest bardzo ładny i nie drogi. Bardzo jestem zadowolona z tej inwestycji i cieszę się, że zakupu dokonałam w tej firmie.

  Zobacz opinie
 7. Jacek

  Do mojej działalności biznesowej potrzebowałem kontenery o pewnych gabarytach i specyfikacjach, których trudno było dostać. Dopiero w tej firmie udało mi się dostać dokładnie to, co potrzebowałem. Cała realizacja przebiegła bezproblemowo, a koszt nie był wysoki.

  Zobacz opinie
 8. Ewelina

  Zakupiłam do mojego autokomisu dwie dyżurki, które mogą pełnić funkcję stróżówki itp. Produkt jest bardzo dobrze wykonany. Wygląd ma nowoczesny i co najważniejsze, to spełnia swoją funkcję. Za realizacją zamówienia nie musiałam długo czekać, a sama cena była zachęcająca. To porządna firma!

  Zobacz opinie
 9. Wioletta

  Posiadam ładny kiosk, który kupiłam niedrogo w tej firmie. Realizacja przebiegła dosyć sprawnie i nie było żadnych problemów z dostawą. Sam produkt oceniam bardzo dobrze i za całość dałabym ocenę celującą.

  Zobacz opinie
 10. werka

  Mam gospodarstwo rolne przeznaczone pod uprawę owoców. Bardzo mi się przydały świetne chłodnie, które spełniają swoją funkcję i mają wszelkie certyfikaty, a firma co je sprzedaje jest bardzo w porządku. Nie ma ryzyka!

  Zobacz opinie
 11. Blondynka

  Nasza masarnia ma świeżo zakupione nowe chłodnie od nich i zdecydowanie przewyższają jakością stare. Chłodnie posiadają wymagane certyfikaty i są bardzo dobrze wykonane. Solidna firma!

  Zobacz opinie
 12. R.T.

  Uważam, że produkty od tej firmy są doskonałe i przede wszystkim w przyzwoitej cenie. Firma męża posiada od nich dobre chłodnie i scharakteryzowała bym je jednym zdaniem. Zachodnia jakość, polska cena.

  Zobacz opinie
 13. Stanisław W

  Świetny kontakt i solidna realizacja zamówionych kontenerów. Z taką firmą interesy to czysta przyjemność. Polecam!

  Zobacz opinie
 14. PatrycjA

  Jakiś czas temu kupowałam w tej firmie chłodnie i teraz mogę obiektywnie ocenić ten zakup. Chłodnie są bardzo dobrze wykonane, bezawaryjne i dobrze się sprawują, a cena była korzystna. Polecam!

  Zobacz opinie
 15. celestyn

  Jestem zadowolony z zakupionego pawilonu, który jest przeznaczony pod kwiaciarnię przy miejskim cmentarzu. Spełnia wszelkie normy i nie było żadnych problemów z uzyskaniem pozwolenia na postawienie tego pawilonu, a konstrukcja i wykonanie bardzo solidne. Dobry polski produkt.

  Zobacz opinie
 16. Karol

  Zaopatrzyłem się w tej firmie w budki pod portiernie dla zakładów. Osobiście pilnowałem całej realizacji i w żadnym momencie nie miałem żadnych problemów z dogadaniem się z producentem. Budki są estetyczne, praktyczne, szczelne i spełniają swoją rolę.jest ok.

  Zobacz opinie
 17. Maciek_

  Do firmy budowlanej zakupiłem jakiś czas temu dobry i duży kontener do zrobienia mini biura i kwestii socjalnych, która idealnie odnajduje się na placach budowy. Produkt moim zdaniem wykonany wzorcowo i w pełni spełnia swoją funkcje. Polecam!

  Zobacz opinie
 18. Jacek S.

  Znam firmę Osses od kilku lat, bo biorę od nich kontenery pod moją działalność gospodarczą i musze przyznać, że są nie źle wykonane, wytrzymałe i w dobrej cenie. Głównym powodem też jest, że od nich biorę jest fakt, że są słowni i terminowi, a w biznesie to wartość dodana.

  Zobacz opinie
 19. Teodor

  Kiedyś kupowałem w tej firmie kontenery i byłem dosyć zadowolony z całej transakcji jak i z jakości produktu. W związku, że firma się rozija i rozbudowuje, to kolejne kontenery wziąłem u nich miejąc świadomość, że to jest świadomy i rzetelny producent i sprzedawca.

  Zobacz opinie
 20. Daria Rozłucka

  Od kilku miesięcy jestem właścicielką chłodni i teraz mogę ją obiektywnie ocenić. Całkowicie jest bezawaryjna i doskonale sprawdza się w swojej roli a przy przetwórstwie warzywnym to rzecz niezbędna. Sama firma, co ją wyprodukowała zasługuje za tak dobry produkt na słowa uznania. Polecam!

  Zobacz opinie
 21. Cezary M.

  Rozglądałem się nieco za pawilonami handlowymi, było kilkanaście telefonów do mniejszych i większych producentów i w końcu się zdecydowałem na ofertę firmy Osses, która była najciekawsza pod kątem cenowym i handlowym. To był dobry krok, bo firma poważna i konkretna i w krótkim czasie już miałem przygotowany pawilon w Nadarzynie. Oczywiście spełniał oczekiwania co do wyglądu i pełnej funkcjonalności. Bardzo dobra to była inwestycja, a firmę polecam!

  Zobacz opinie
 22. Mariusz

  Aktualnie korzystsam z chłodni od dwóch producentów i zdecydopwanie lepiej sprawdza się jednak ta od firmy Osses. W żadnym przypadku nie jest awaryjna, idealna gabarytowo i świetnie sprawdza się w praktyce. W tym przypadku chłodnie od tego producenta mogę z czystym sumieniem polecić.

  Zobacz opinie
 23. Iza

  Posiadam świetny kiosk kupiony pod cele handlowe przy pomocy mojego znajomego z Poznania. skontaktował mnie z tą firmą, która się specjalizuje w produkcji tego typu budowli i cieszy się świetną opinią. wykonanie kiosku według aktualnych norm i wygląd bardzo mi odpowiada. to bardzo dobra inwestycja!

  Zobacz opinie
 24. Wojciech

  Podczas rozbudowy masarni zamawialiśmy kilka dodatkowych chłodni, które są świetnym uzupełnieniem posiadanych. Dobra konstrukcja i wysoka termoizolacja całkowicie spełnia nasze oczekiwania. Do tego dobra gwarancja i cena. Towar w najlepszym gatunku!

  Zobacz opinie
 25. Zdzisław W.

  Firma zajmowała się stawianiem wiat pod osobówki i dostawczaki. Uznałem jednak, że samochody klientów trzeba szanować, a takie wiaty są świetnym uzupełnieniem warsztatu. Kontakt do firmy bezproblemowy a uzgodnienie szczegółów realizacji oraz sama transakcja na dobrym poziomie. Teraz wszystko jest tak, jak oczekiwałem, czyli dobrze. Polecam!

  Zobacz opinie
 26. Czesław

  Dobrze jest postawić na sprawdzoną firmę, która od wielu lat istnieje na rynku. Dlatego przy zakupie kontenerów nie miałem wątpliwości, że kupuję je u dobrego producenta a sama jakość produktów będzie na wysokim poziomie. Sama realizacja zamówienia przebiegła po mojej myśli i do tego mam jeszcze dobrą gwarancję.

  Zobacz opinie

Dodaj opinie o firmie Osses PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (8 głosów, średnia: 4,88 z 5)

OSSES PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE: dane adresowe, opis działalności

Dane podstawowe
Imię Marcin
Nazwisko Osses
Numer NIP 7661747277
Numer REGON 639785578
Firma przedsiębiorcy Osses PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE
Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności PRZYJACIÓŁ DZIECI 1, 64-600 Kowanówko, powiat obornicki, woj. WIELKOPOLSKIE
Adres e-mail
Adres strony WWW
Dane dodatkowe
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD) 43.99.Z – pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane
Wykonywana działalność gospodarcza (kody PKD) 43.99.Z, 25.11.Z, 25.12.Z, 25.62.Z, 41.20.Z, 43.11.Z, 43.21.Z, 43.22.Z, 43.29.Z, 43.31.Z, 43.32.Z, 43.33.Z, 43.34.Z, 43.39.Z, 43.91.Z, 45.20.Z, 46.73.Z, 47.25.Z, 47.91.Z, 49.41.Z, 56.10.A, 68.20.Z
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej 2006-12-19
Data zawieszenia wykonywania indywidualnej działalności
Przewidywany okres zawieszenia do dnia
Data wznowienia wykonywania indywidualnej działalności
Data zaprzestania wykonywania działalności gospodarczej
Data wykreślenia wpisu z rejestru
Status indywidualnej działalności gospodarczej Aktywny
Przedsiębiorca posiada obywatelstwa państw Polska