• zobacz Tisvol V=58 m3 naczepa wywrotka alu/węgiel, zboża,palety/ ...

  Tisvol V=58 m3 naczepa wywrotka alu/węgiel, zboża,palety/ ...

  3 000.00 PLN
 • zobacz Audi A3 1.6 TDI Lift Bose stan super gwarancja przebiegu ks....

  Audi A3 1.6 TDI Lift Bose stan super gwarancja przebiegu ks....

  28 900.00 PLN
 • zobacz Opel Astra 1.7 CDTI stan bardzo dobry, Polski Salon, gwaranc...

  Opel Astra 1.7 CDTI stan bardzo dobry, Polski Salon, gwaranc...

  12 900.00 PLN
ViralMoto.pl - darmowe ogłoszenia motoryzacyjne

LUMOS STARZECKI GRZEGORZ

Opinie (15)

 1. ANONIM

  SZCERZE ODRADZAM KONTAKTU Z PANEM GRZEGPRZEM STARZECKIM ,PODAWAL SIE ZA PSYCHOTERAPEUTA REGRESING. FACET TOTALNIE NIEPOWAZNY .BO JAK MOŻNA WYTLUCZMACZYC TO , ZE PAN STARZECKI GRZEGORZ WIERZYL ZE JEST „UPADŁEM ANIOLLEM” NALEŻAL ZE GRUPY PSEUDO UZDROWICIELI ZWANYCH REGRESERAMI ODE MNIE WYCIAGNAL KASE W SUMIE ZA NIC .MANIPULOWAL MOJA OSOBA SUGEROWAL RÓNZE PSEUDO CHOROBY NIE BEDAC LEKARZEM NIE WYDAL MI DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ A NIE ZADNYCH RACHUNKOW GDZY NIE PLACIL PODATKÓW ODRADZAM TEGO CZLOWIEKA

  Zobacz opinie
 2. PIOTR

  ODRADZAM KONTAKTU Z PANEM GRZOGORZEM STARZECKIM MNIE NACIĄGNAL NA SPORE PIENIADZE !!!!

  Zobacz opinie
 3. piotr

  NIE POLECAM ODRZADZAM

  Zobacz opinie
 4. DAREK

  PANIE GRZEGORZU STARZECKI UWAŻAM ,ŻE POWINIEN PAN ZWRÓCIĆ CZĘSC PIENIEDZY ,KTÓRE PAN MNIE ZABRAŁ NAKAZAL MI PAN ZAPŁACIC .JA NIE WIERZE W TE BAJECZKI PANA ,ŻĘ PAN JEST UPADŁYM ANIOŁEM ,ŻE PAN SIE WCIELIL W CIALO , NIE WIERZE W ŻADNE PSEUDO ZABIGI ,KTÓRE PAN OFEROWAŁ W INTERNECIE NIE MA PAN ŻADNYCH UPRAWNIEN . 10 PROCENT KWOTY PROSZE SOBIE ZOSTAWIC ZA PANA CZAS A RESZTE PROSZE MI OODDAĆ BO TAK NAKAZUJE UCZCIWOSC . NIECH PANU BEDZIE WSTYD NA CALA POLSKE ,ŻĘ NACIAGNAL MNIE PAN ZA PSEUDO ZABIEGI ZEBY TYLKO WYCIAGNAC KASE ODE MNE . JUZ NIE WSPOMNE O TYM JAK DOTYKALEM MNIE PO CZOLE PALCAMI !U SIEBIE W DOMU

  Zobacz opinie
 5. DAREK

  DLACZEGO NIE WYDALES MI DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ !!!!SKORO MASZ GABINET PSYCHOTERAPII

  Zobacz opinie
 6. DAREK

  TEN PAN STARZECKI WYKONYWAL PSEUDO ZABIEGI U SIEBIE W DOMU ,BARDZO ZAŁUJE ,ŻE BYLEM U NIEGO DLATEGO ,ŻE NA TYM PSEUDO ZABIEGI DOTYKAŁ MNIE PO GŁOWIE I PROBOWAL WMÓWIC MNIE ZE CHORUJE NA JAKIES WZORCE I ON JE JAKDYBY WYCIAG ZE MNIE SZOK ALE NIESTETY TAKA PRAWDA NA DODATEK PAN STARZECKI TWIERDZIL ZE ON JEST ANIOLEM WCIELONYM A NIE CZLOWIEKIM I ZE NALZY DO GRUPY OSOB NA CZELE KTOREJ STOI PAN LESZEK .DOTYKAL MNIE PO BRZUCHU I GLOWIE GOLYMI REKAMI I TWIOERDZIL ZE TO JEST ZABIEG !!!!!WYCIAGNAL ODE MNIE DUZE PIENIADZE JAK NA TAMTE CZASY .BARDZO ZALUJE TEGO ZE DALEM SIE NACIAGNAC I POZOWLILEM DOTYKAL NA CZOLE !!!LUDZIE CZY TO NORMALNE ZE TAKI PAN OGLASZA SIE ZE MA GABINET I WYCIAGA KASE !!!!! BEZ RACHUNKOW BEZ PLACENIA PODATKOW !!!!BEZ UPRAWNIEN !!!ODRADZAM KONTAKT Z TYM FACETEM

  Zobacz opinie
 7. DAREK

  PAN STZRECKI TELEFONICZNIE PROBOWAŁ WMOWIC MNIE ZE WYPICIE 2 KIELISZKOW WODKI POWUDJE USTRATE ARD !!!!WYMYSLONEJ ZMYSLONEJ OCENY CZLOWIEKA ABYM SKOZRYSTAL Z SESJI BO WMAIAL MNIE ZE JEGO PSEUDO ZABIEG MI POMOZE !!!NACIAGACTWO !!!!

  Zobacz opinie
 8. darek

  panie starzecki grzegorz z cieszyna dalej pan jedzi do pana leszka swojego guru i twierdzi ze jest upadlym aniolem !!!!

  Zobacz opinie
 9. DAREK

  PODCZAS JEDNEGOZ PSEUDO ZABIEGU ZUDRAWIANIA PAN GRZEGORZ STZACEKI DOTKNĄŁ MNIE PALCE PO CZOLE I POWIEDZIAŁ ZE WLASNIE UWOLNIŁ MNIE Z WZORCÓW WCIELENIA TZN WYTLUMACZYL MNIE ZE WTEDY RZEKOMO JA WCIELI LEM SIE W MOJE CIAŁO I ZE JESTEM ANIOŁEM A NIE CZŁOWIEKIEM LUDZIE CZY TEN PAN GRZEGORZ STARZECKI JEST OSOBĄ POWAŻNA? DODAM ,ŻE MUSIALEM ZAPLACIC ZA TO !!!!

  Zobacz opinie
 10. DAREK

  PAN STZRECKI TWOERDZIL ZE WCIELIL SIE W CIALO ,ZE ANIOLY WCIELAJA SIE W CIALO !!!POKAZYWAL MNIE JAKIES LICZBY NA KARTCE RZEKOMO POZIOM JEGO ROZOWJU ARD DODAM ZE POWIEDZIAL MNIE ZE KOSZTUJE 100 ZL U PANA L. JEGO GURU DO KTOREGO JEZDZIŁ DO WARSZAWY I ELBŁĄKA ORAZ KATOWIC TAKI PSEUDO ZABIEG !NAMAIWAL MNIE ZEBY WYSYLAL SWOJE ZDJECIE I ZAPALCIL GURU TO DOWIEM SIE RZEKOMO O SWOIM ZDROWIU TOTALNA BZDURA I NACIAGACTWO NA PIENIADZE ODRADZAM KONTAKTOW Z TYM PANEM!!

  Zobacz opinie
 11. DAREK

  PAN GRZEGORZ STARZECKI Z CIESZYNA TWIERDZIŁ, ŻE JAK SIE „OŚWIECE” TO BĘDE MATERIALIZOWAŁ PIASEK W ZŁOTO !!!!OPOWIADAL MI O JAKIMS UZDROWICIELU Z INDII I O DARSZANACH ZE ON RZEKOMO MATERIALIUZJE ZLOTO -NOI OCZYWISCIE ZAPLACILEM PANU STAZRECKI ZA TAKIE GLUPIE GADANIE PONIEWA Z ZADAŁ ODE MNIE ZA KAŻDE SPOTKANIE DUZE PINIADZE !!!!

  Zobacz opinie
 12. DAREK

  PAN GRZEGORZ STARZECKI Z CIESZYNA TWOERDZIL ZE WCIELIL SIE W TO CIALO I ŻE JEGO POCHODZENIE JEST ANIOLOW TZZN ZE JEST UPADLYM ANIOLEM JAK MOZNA BYC POWAZNYM CZLOWIEKIEM TWIERDZAC TAKIE RZECZY W DODATKU JEGO GABINET MIESCIL SIE W KAMIENICY GDZIE NA DOLE MIESZKALI JEGO RODZICE ,KTÓRZY WYDALI GO NA SWIAT !!!ODRADZAM KONTAKTOW Z TA FIRMA

  Zobacz opinie
 13. DAREK

  pan starzecki wyciagnal ode mnei kase w sumie za nic za pseudo zabiegi !!NIE MIAL ŻADNYCH UPRAWNIEN PANSTWOWYCH DO PROWADZENIA I LECZENIA PACJENTOW!!!!

  Zobacz opinie
 14. DAREK

  REGRESERZY PROBOWALI WMOWIC MNIE ZE KAZDA CHOROBA MA PRZYCZYNE W PODWADOMOSCI A DZIEKI ZABIEGOM EGRESINGU MOZNA SIE UWOLNIC OD NIEJ I WYZDROWIEC TAK NACIAGNLEI MNIE NA PIENIADZE!!!

  Zobacz opinie
 15. DAREK

  REGRESERZY PROBOWALI WMWIC MNIE ZE JAK SIE OŚWIECE TO NIE UMRE I BED E ZYL WIECZENIECHCIAL WYCIAGNAC PIENIADZE ODE MNIE!!!!

  Zobacz opinie

Dodaj opinie o firmie LUMOS STARZECKI GRZEGORZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz i nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. będziemy je przechowywać wyłącznie przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do nas z żądaniem sprostowania lub usunięcia swoich danych osobowych , wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: admin@znajduje.com. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (Brak ocen)

LUMOS STARZECKI GRZEGORZ : dane adresowe, opis działalności

Dane podstawowe
Numer NIP 5482264383
Numer REGON 240601890
Firma przedsiębiorcy LUMOS STARZECKI GRZEGORZ
Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności ul. Stawowa 11 43-400 Cieszyn, gmina Cieszyn, powiat cieszyński, Województwo śląskie
Adres strony WWW
Dane dodatkowe
Rejestr
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD) 74.20.Z – działalność fotograficzna
Data wpisu do rejestru 0000-00-00
Data wykreślenia wpisu z rejestru