Kwiaciarnia Rikka Agnieszka Jurkiewicz Ul. Jutrzenki 10/14A 20-539 Lublinsredniksrednik Agnieszka Jurkiewicz Hurt – Detal Elizówka 65 21-003 Ciecierzyn

Opinie (16)

 1. Kali

  Zamawiałem w tej kwiaciarni bukiet dla żony z okazji Dnia Kobiet i jestem z niego bardzo zadowolony. Żona bardzo się ucieszyła. Kwiaty w stanie idealnym dostarczone przez kuriera pod wskazany adres. Bukiet bardzo fajnie skomponowany z różnych kwiatów, wszystkie świeże i pachnące. Polecam !

  Zobacz opinie
 2. Łukasz

  Byłem w tej kwiaciarni w zeszłym tygodniu. Potrzebowałem bukiet dla żony na urodziny. Doradzili mi tam co wybrać, żonie kwiaty bardzo się podobały.

  Zobacz opinie
 3. Klucha

  kwiaciarnię mogę spokojnie polecać, bo korzystam z jej usług już ładnych parę lat. zawsze mają duży wybór i przystępne ceny. potrafią też doradzić jak samemu nie ma się za bardzo pomysłu co wybrać.

  Zobacz opinie
 4. Stokrotka

  Jestem bardzo zadowolona z bukietów jakie zamówiłam przez stronę tej kwiaciarni. Nie miałam czasu jeździć po kwiaty na ślub do koleżanki, dlatego zamówiłam przez stronę i dostarczyli mi je przed uroczystością. Bardzo ładnie skomponowane, ze świeżych kwiatów i w dobrej cenie.

  Zobacz opinie
 5. Arek

  Kupowaliśmy z żoną bukiety na ślub znajomych w tej kwiaciarni i były bardzo ładne. Fajnie wykonane, z dobre jakości kwiatów i w całkiem niezłej cenie. Śmiało mogę polecić.

  Zobacz opinie
 6. Emi

  Kwiaciarnia Rikka zajęła się przystrojeniem kościoła i sali weselnej na moją uroczystość. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Wszystko wyglądało bardzo ładnie i nie było przesadzone. Wszyscy goście chwalili wystrój. Polecam.

  Zobacz opinie
 7. Aga

  również polecam tę kwiaciarnię. zamawiałam u nich bukiet na swój ślub i był przepiękny. utrzymał się do samych oczepin. jestem bardzo z niego zadowolona.

  Zobacz opinie
 8. Norek

  miłą obsługa, dużo ładnych i świeżych kwiatów do wyboru i całkiem przyzwoite ceny. jak mam potrzebę to właśnie w tej kwiaciarni kupuję bukiety.

  Zobacz opinie
 9. Emilka Sw

  Pani Agnieszka z kwiaciarni Rikka organizowała mi przyjęcie weselne. Zajęła się ubraniem kościoła i sali weselnej, przygotowała bukiety, urządziła strefę relaksu. Wszystko wyszło fantastycznie, goście byli pod dużym wrażeniem. Polecam i dziękuję.

  Zobacz opinie
 10. Konrado

  miła i kulturalna obsługa. pani dużo potrafi doradzić jeśli o wybór kwiatów na daną okazję. mają wiele bukietów do wyboru. kupiłem jeden żonie, bardzo jej się podobał. dzięki za pomoc.

  Zobacz opinie
 11. świadkowa

  pięknie ubierają kościół i salę weselną na ślub. byłam świadkową na weselu, które obsługiwali i wyszło pięknie. wszystko tworzyło ze sobą spójną całość. Kościół, bukiety, sala weselna, strefa relaksu i inne drobiazgi. Naprawdę dopracowane w najmniejszych szczegółach. Świetna robota.

  Zobacz opinie
 12. Łuki

  na stronie kwiaciarni zamawiałem bukiet dla mamy. kurier dostarczył mi go do domu w umówionym terminie. Kwiaty ładnie ułożone, świeże i pachnące. Bardzo się mamie podobały, dlatego polecam wszystkim i na pewno zajrzę do ich kwiaciarni osobiście podziękować:)

  Zobacz opinie
 13. Leyya

  Kwiaciarnia Rikka kompleksowo zajęła się dekoracjami na mój ślub i wesele. Ubrany kościół i sala weselna. Przystrojony samochód oraz brawa wjazdowa u mnie w domu. Strefa chilloutu i inne dodatki na sali weselnej. Spójny styl, dobrze dobrane elementy. Wszystko na wysokim poziomie.

  Zobacz opinie
 14. Marek

  robią fajne bukiety za rozsądną cenę. kilka razy zachodziłem do nich po kwiaty dla dziewczyny i były bardzo ładne.

  Zobacz opinie
 15. iwonka2

  Pani z Rikki komponuje śliczne bukiety na ślub. Moja znajoma u niej zamawiała i wyglądał rewelacyjnie.

  Zobacz opinie
 16. Gwidz

  zamówiłam przez stronę internetową tej kwiaciarni bukiet z czerwonych róż. dotarł na czas w idealnym stanie. prezentacja bardzo ładna. jestem w pełni zadowolona z zamówienia i realizacji.

  Zobacz opinie

Dodaj opinie o firmie Kwiaciarnia Rikka Agnieszka Jurkiewicz Ul. Jutrzenki 10/14A 20-539 Lublinsredniksrednik Agnieszka Jurkiewicz Hurt – Detal Elizówka 65 21-003 Ciecierzyn

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (11 głosów, średnia: 4,82 z 5)

Kwiaciarnia Rikka Agnieszka Jurkiewicz Ul. Jutrzenki 10/14A 20-539 Lublinsredniksrednik Agnieszka Jurkiewicz Hurt – Detal Elizówka 65 21-003 Ciecierzyn : dane adresowe, opis działalności

Dane podstawowe
Imię Agnieszka
Nazwisko Jurkiewicz
Numer NIP 5641227881
Numer REGON 110671982
Firma przedsiębiorcy Kwiaciarnia Rikka Agnieszka Jurkiewicz Ul. Jutrzenki 10/14A 20-539 Lublinsredniksrednik Agnieszka Jurkiewicz Hurt – Detal Elizówka 65 21-003 Ciecierzyn
Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności Jutrzenki 10 lok. 14A , Lublin , powiat Lublin, woj. Lubelskie
Adres e-mail
Adres strony WWW
Dane dodatkowe
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD) PKD 47.99.Z – Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej 2002-05-15
Data zawieszenia wykonywania indywidualnej działalności
Przewidywany okres zawieszenia do dnia
Data wznowienia wykonywania indywidualnej działalności
Data zaprzestania wykonywania działalności gospodarczej
Data wykreślenia wpisu z rejestru
Status indywidualnej działalności gospodarczej
Przedsiębiorca posiada obywatelstwa państw

Kwiaciarnia Rikka Agnieszka Jurkiewicz Ul. Jutrzenki 10/14A 20-539 Lublinsredniksrednik Agnieszka Jurkiewicz Hurt – Detal Elizówka 65 21-003 Ciecierzyn , adres: Jutrzenki 10 lok. 14A , Lublin , powiat Lublin, woj. Lubelskie, NIP:5641227881, Regon:110671982, Handel detaliczny, Handel obwoźny, Handel okrężny, Kiosk