• zobacz Ford Transit 2.4 TDCI brygadówka doka dubel kabina bliźnia...

  Ford Transit 2.4 TDCI brygadówka doka dubel kabina bliźnia...

  31 488.00 PLN
 • zobacz Volkswagen Caddy 1.9 TDI Life 2 drzwi przesuwne gwarancja pr...

  Volkswagen Caddy 1.9 TDI Life 2 drzwi przesuwne gwarancja pr...

  18 900.00 PLN
 • zobacz Volkswagen Touran Lift*Klimatronic*105KM*Tempomat*GWARANCJA

  Volkswagen Touran Lift*Klimatronic*105KM*Tempomat*GWARANCJA

  16 900.00 PLN
ViralMoto.pl - darmowe ogłoszenia motoryzacyjne

Pan Krzysztof podpisuje umowę,pobiera bardzo wysoką zaliczkę,a potem wymyśla różne …

Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz i nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. będziemy je przechowywać wyłącznie przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do nas z żądaniem sprostowania lub usunięcia swoich danych osobowych , wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: admin@znajduje.com. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (Brak ocen)

Opinia do Krzysztof PĘCZAK SPACE – PERFEKT dodana przez tola.

Pan Krzysztof podpisuje umowę,pobiera bardzo wysoką zaliczkę,a potem wymyśla różne powody ,dlaczego meble są nie gotowe albo dlaczego montaż się opóźnia. Prawda jest taka,że wyłudza pieniądze,nie produkuje żadnych mebli, a w Internecie ma sprawy sądowe o długi

tola Also Commented

Krzysztof PĘCZAK SPACE – PERFEKT
Pani Paulino , moja sprawa trafiła właśnie do sądu , wcześniej pilotowała ją komenda na ul.Malczewskiego w Warszawie, proszę ,jak najszybciej się do nich zgłosić !!! My czekamy tylko na sprawę w sądzie, ale ,jak wiadomo terminy odległe.Mam nadzieję,że dzięki pani zgłoszeniu on w końcu trafi za kratki .


Krzysztof PĘCZAK SPACE – PERFEKT
Mnie też oszukał,zrobił na 2000 zł,bardzo chętnie przyłączę się żeby go namierzyć, myślę że jeśli zbiorowości zgłosiły się na policję i zgłosiły sprawę to może będzie lepszy efekt. Mam wszystkie papiery,umowy i wszystko to co zgromadziłam na temat tego oszusta. Czekam na kontakt email: weronikagorzelniak70@wp.pl


Krzysztof PĘCZAK SPACE – PERFEKT
witam, też zostałam oszukana przez tego pana, jestem do tyłu o 2000 zł, w międzyczasie oszust zmienił adres zamieszkania na ursynowie, również nr tel. dalej rozwiesza, jak widzę ogłoszenia na słupach i poluje na naiwnych,policja niestety odrzuciła moje zgłoszenia, odsyła mnie do sądu i każe składać papiery do prokuratury, przestrzegam wszystkich przed nim , proponuje rozgłaszać sprawę .