• zobacz Ford Transit 2.4 TDCI brygadówka doka dubel kabina bliźnia...

  Ford Transit 2.4 TDCI brygadówka doka dubel kabina bliźnia...

  31 488.00 PLN
 • zobacz Volkswagen Caddy 1.9 TDI Life 2 drzwi przesuwne gwarancja pr...

  Volkswagen Caddy 1.9 TDI Life 2 drzwi przesuwne gwarancja pr...

  18 900.00 PLN
 • zobacz Volkswagen Touran Lift*Klimatronic*105KM*Tempomat*GWARANCJA

  Volkswagen Touran Lift*Klimatronic*105KM*Tempomat*GWARANCJA

  16 900.00 PLN
ViralMoto.pl - darmowe ogłoszenia motoryzacyjne

Podpisana umowa 6 lipca 2017 z terminem realizacji na 7 …

Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz i nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. będziemy je przechowywać wyłącznie przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do nas z żądaniem sprostowania lub usunięcia swoich danych osobowych , wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: admin@znajduje.com. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (Brak ocen)

Opinia do Krzysztof PĘCZAK SPACE – PERFEKT dodana przez Gosia.

Podpisana umowa 6 lipca 2017 z terminem realizacji na 7 sierpnia, zaliczka 50%, na dzień przed kolejnym już terminem montażu mebli informacja ,że stolarnia dopiero tnie deski , a pan stolarz nie ma nawet zakupionych wszystkich części.Nie poważny fachowiec ,nie szanujący klientów, liczący na naszą naiwność. Zdecydowanie nie polecam. Jeśli ktoś wie ,z jakiej stolarni korzysta ,to proszę o namiar, chcę odzyskać chociaż drewno,za które zapłaciłam .

Gosia Also Commented

Krzysztof PĘCZAK SPACE – PERFEKT
Pani Paulino , moja sprawa trafiła właśnie do sądu , wcześniej pilotowała ją komenda na ul.Malczewskiego w Warszawie, proszę ,jak najszybciej się do nich zgłosić !!! My czekamy tylko na sprawę w sądzie, ale ,jak wiadomo terminy odległe.Mam nadzieję,że dzięki pani zgłoszeniu on w końcu trafi za kratki .


Krzysztof PĘCZAK SPACE – PERFEKT
Mnie też oszukał,zrobił na 2000 zł,bardzo chętnie przyłączę się żeby go namierzyć, myślę że jeśli zbiorowości zgłosiły się na policję i zgłosiły sprawę to może będzie lepszy efekt. Mam wszystkie papiery,umowy i wszystko to co zgromadziłam na temat tego oszusta. Czekam na kontakt email: weronikagorzelniak70@wp.pl


Krzysztof PĘCZAK SPACE – PERFEKT
witam, też zostałam oszukana przez tego pana, jestem do tyłu o 2000 zł, w międzyczasie oszust zmienił adres zamieszkania na ursynowie, również nr tel. dalej rozwiesza, jak widzę ogłoszenia na słupach i poluje na naiwnych,policja niestety odrzuciła moje zgłoszenia, odsyła mnie do sądu i każe składać papiery do prokuratury, przestrzegam wszystkich przed nim , proponuje rozgłaszać sprawę .