GABINET STOMATOLIGICZNY Marcin Bilski

Opinie (14)

 1. Bożena

  Korzystałam z usług tego pana doktora i bardzo mi pomógł.Bardzo delikatnie boruje zęby,używa świetnych materiałów do plombowania i atrakcyjna cena.Bardzo polecam!

  Zobacz opinie
 2. warszawianka

  Przez przypadek trafiłam kiedyś do tego gabinetu i już zostałam na stałe klientką. Stomatolog ujął mnie swoją fachowością, doświadczeniem i normalnym cennikiem. Zawsze jak mam problem z zębami, to wiem gdzie iść, bo wiem, że mi pomorze.

  Zobacz opinie
 3. Rozalia

  Do gabinetu trafiłam przypadkiem podczas ostrego bólu zęba.Bardzo mi wtedy pomógł i od tamtego czasu jestem jego stałą pacjentką.Bardzo miły,dokładny i niedrogi.

  Zobacz opinie
 4. Elżbieta

  Mam nadwrażliwość na ból i bardzo ciężko jest mi nawet borowac ząbki przy znieczuleniu, ale ten pan doktor ma tak fantastyczne podejście i cudowną technikę, że zapominam o bólu i efekt jest wspaniały. Nowa plomba!

  Zobacz opinie
 5. Bronia

  Po dłuższej nieobecności znów trafiłam na fotel dentystyczny, no i się okazało, że moje uzębienie wymaga szybkiej interwencji. Stopniowo mam wyleczone kolejne zęby, a wypełniacze mam z wyższej półki, czyli światłoutwardzalne. Usługa jest na wysokim poziomie i myślę, że to dobra inwestycja. Bardzo polecam!

  Zobacz opinie
 6. masajka

  Mam dosyć niski próg bólu. Bardzo boję się wszelkich ingerencji u stomatologa. W końcu trafiłam do tego gabinetu, gdzie pan doktor ma fajne podejście do pacjenta i jest niezwykle delikatny, a zarazem fachowy. Dobrze boruje i zakłada świetnie dopasowane plomby. Teraz jestem zadowolona z takiego faktu.

  Zobacz opinie
 7. Zuzanna

  U doktora Bilskiego miałam usuwany częściowo złamany ząb i z tego, co wiem, to nie była to taka prosta rzecz. Pan doktor poradził sobie z tym problemem znakomicie uważając żebym jak naj mniej bólu przy tym czuła i ogólnie wszystko się skończyło pomyślnie. Jestem wdzięczna za pomoc i delikatność.

  Zobacz opinie
 8. Maciek_D

  Umówiłem się na wizytę do tego pana stomatologa, bo miałem do wyleczenia ząb, a także do zlikwidowania kamień nazębny. Wszystko bardzo ładnie wykonał i naprawdę pod takim kontem profesjonalizmu i ceny jestem bardzo zadowolony! Od tego momentu zamierzam u niego zostać dłużej.

  Zobacz opinie
 9. Ewa36

  Mam bardzo niski próg bólu i nawet znieczulenie nie specjalnie działa i dopiero u tego stomatologa udało mi się wyleczyć się z próchnicy i bardzo dziękuję za wykazaną empatię, delikatność i wyrozumiałość. Wyjątkowo miły i ludzki lekarz.

  Zobacz opinie
 10. Kinga

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Przedstawienie planu leczenia i planu finansowego – wszystko zgodne z oczekiwaniami.

  Zobacz opinie
 11. Maciej Tuszyński

  Nie byłem zadowolony z poziomu obsługi w pewnym gabinecie, bo plomby po kilku dniach wypadały i nie chcieli uwzględnić reklamacji. Dla tego przeszedłem do pana doktora Bilskiego, który bardzo dobrze boruje i plombuje. Plomby się świetnie trymają od kilku miesięcy. Z takiego poziomu jestem zadowolony.

  Zobacz opinie
 12. Sebastian

  Doznałem w weekendowy wieczór potężnego bulu zęba i najbliżej miałęm do pana doktora Bilskiego, który nie odmówił mi pomocy i włożył mi lekarstwo do zęba. Ból na jakiś czas się uspokoił. Potem było zdjęcie, diagnoza i leczenie chorego zęba. Już jestem po wszystkim i wiem, że w razie potrzeby znów się udam do tego dobrego specjalisty, który nawet po godzinach nie odmawia pomocy potrzebującym.

  Zobacz opinie
 13. Urszula

  Z dobrej rekomendacji trafiłam do pana doktora Bilskiego, który zają się leczeniem kanałowym mojego zęba i zrobił to rewelacyjnie, bo ząb jest uratowany a sam proces leczenia nie był jakoś bolesny i przebiegał profesjonalnie. Do tego ma bardzo dobrze urządzony gabinet z przytulną poczekalnią. Od tego leczenia już jestem jego stałą klientką.

  Zobacz opinie
 14. Julek

  Dostałem namiary na tego stomatologa od kolegi z biura, który korzysta z jego usług od lat i bardzo je chwali. Miałem dosyć poważny ból zęba i postanowiłem skorzystać z jego usług. Musze stwierdzić, że wizyta była bardzo profesjonalna, a pan stomatolog swoje zrobił szybko i bezboleśnie. Co najważniejsze ból szybko ustąpił. Polecam!

  Zobacz opinie

Dodaj opinie o firmie GABINET STOMATOLIGICZNY Marcin Bilski

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)

GABINET STOMATOLIGICZNY MARCIN BILSKI: dane adresowe, opis działalności

Dane podstawowe
Imię Marcin
Nazwisko Bilski
Numer NIP 5212917823
Numer REGON 015437060
Firma przedsiębiorcy GABINET STOMATOLIGICZNY Marcin Bilski
Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności JASZOWIECKA 8 lok. 34A, Warszawa, powiat Warszawa, woj. MAZOWIECKIE
Adres e-mail
Adres strony WWW
Dane dodaktowe
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD) 86.23.Z – praktyka lekarska dentystyczna
Wykonywana działalność gospodarcza (kody PKD) 86.23.Z
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej 2003-03-12
Data zawieszenia wykonywania indywidualnej działalności
Przewidywany okres zawieszenia do dnia
Data wznowienia wykonywania indywidualnej działalności
Data zaprzestania wykonywania działalności gospodarczej
Data wykreślenia wpisu z rejestru
Status indywidualnej działalności gospodarczej Aktywny
Przedsiębiorca posiada obywatelstwa państw Polska