CENTRUM RACHUNKOWE TWÓJ KSIĘGOWY PAWEŁ Jezierski

Opinie (14)

 1. VoguE

  Przy rozliczeniach PIT zawsze korzystam z pomocy biura Twój księgowy, bo wiem, że zawsze dobrze wszystko wyliczą i to w bardzo krótkim czasie i o nic nie musze się martwić.

  Zobacz opinie
 2. Michał_O

  Przy prowadzeniu dużej firmy warto współpracować z tak dobrą firmą jak Twój Księgowy, która jest bardzo kompetentna i profesjonalnie podhcodzi do swoich zleceń i o nic się nie musze martwić. Myśle, że współpraca potrwa jeszcze bardzo długo.

  Zobacz opinie
 3. OLKA

  Biuro Twój księgowy polecił mi kolega i z jego polecenia trafiłam do nich w sprawach pewnych obliczeń i byłam miło zaskoczona, bo na poczekaniu dowiedziałam się ile to potrwa i jaka będzie standardowa cena za tą usługę. Bardzo sympatyczny kontakt i życzliwość. Polecam!

  Zobacz opinie
 4. Arceusz

  Prowadzę z żoną kilka biznesów i w celu ułatwienia sobie życia sprawy związane z firmami, a dokładnie dokumentacjami prowadzi nam to biuro. Świadczą swoje usługi na dobrym wysokim poziomie i co najważniejsze w kwestii z cenami też nie ma żadnego problemu.

  Zobacz opinie
 5. Pola

  Współpracuję z Twoim Księgowym od lat i do dzisiejszego dnia się jeszcze nie zawiodłam co mnie bardzo cieszy. Na bieżąco monitorują moje sprawy i o wszystkich ważnych i istotnych rzeczach jestem informowana. Czuję się doceniona jako klientka.

  Zobacz opinie
 6. Sławek

  Dawno się nie spotkałem z tak sympatycznym biurem jak to, a coś miałem ważnego do załatwienia i poszedłem do nich żeby na szybko coś podliczyli. Od samego początku sympatyczna atmosfera, zrozumiały język i miła realizacja usługi. Do takich miejsc chce się chodzić!

  Zobacz opinie
 7. Lucyna

  Potrzebowałam pilnie pomocy dobrego księgowego i szukałam go trochę po znajomych i w internecie i w końcu się zdecydowałam na biuro Twójksięgowy, które mieści się niedaleko mnie, a nawet nie wiedziałam, że można być tak dobrze obsłużonym i to za rozsądną opłatę. Wiem już gdzie w przyszłości zajrzeć. Dziękuję i pozdrawiam

  Zobacz opinie
 8. Ryszard

  Do biura pana Jezierskiego trafiłęm nie dawno, bo potrzebowałem dobrego eksperta, który pisma przetłumaczy mi na język zrozumiały dla mnie i pomoże wupełnić dokumenty o dotacje. Nie było większego z tym problemu, bo mieli w tym wprawę i wszystko ładnie mi wypełnili. Teraz jak mam problem z papierkami, to zwracam się już tylko do nich o pomoc. Dziękuję i polecam!

  Zobacz opinie
 9. Karolina Kocięba

  Miałam doczynienia z biurem Twój księgowy kilka razy, bo musiałam zrobić pewne rozliczenia i porządek w księgach. Za każdym razem byłam miło obsłużona, bez pośpiechu i na spokojnie o wszystkim poinformowana i to wszystko w miłej atmosferze. Takie profesjonalne i miłe podejście do klienta bardzo mi odpowiada.

  Zobacz opinie
 10. Gienek M.

  Trafiłem do tego biura, bom miałem pewne problemy z samodzielnym rozliczeniem, bo pewne przepisy są nie jasne i wolałem zdać się na fachowców. W biurze sprawdzili, poprawili co trzeba a wszelkie zawiłości prawne wytłumaczyli w przystępny sposób. Z takiego podejścia do klienta jestem bardzo zadowolony i w związku z tym wystawiam opinie polecającą.

  Zobacz opinie
 11. Krystian

  Bardzo zadowolony jestem ze współpracy z tym rewelacyjnym biurem, które prowadzi od dłuższego czasu sprawy księgowe związane z moją firmą . zawsze mogę liczyć na wysoką kompetencję pani Ewy. Która doradzi, w dokumentacji panuje porządek a jak coś się dzieje, to jest to niezwłocznie informowany o wszelkich ważnych aspektach. Podoba mi się też podejście do klienta i miła atmosfera w biurze. Pozdrowienia dla całej załogi. Polecam!

  Zobacz opinie
 12. Justyna Peliszko

  Jeśli ktoś nie chce przepłacać a ceni solidność to polecam gorąco biuro Twój Księgowy. Korzystam zich usług od dwóch lat i zawsze wszystkie zlecenia realizują na wysokim poziomie. Mają jeszcze rozsądne ceny i promocje.

  Zobacz opinie
 13. Wojciech

  Biuro świadczy kilka usług dla mojej firmy transportowej i są to głównie sprawy kadrowe i płacowe dotyczące rozliczaniem płac pracowników, przygotowywaniu raportów dla ZUS. Wszystko przebiega bardzo sprawnie i jest realizowane w terminie. Podejście tego biura całkowicie mnie zadowala i dla tego mogę zarekomendować innym przedsiębiorcom .

  Zobacz opinie
 14. Tomasz

  Jestem vatowcem i w praktyce nie jest wszystko tak oczywiste jak się komuś wydaje i dla tego wszystkie sprawy związane z watem prowadzi biuro pana Pawła. Musze skomplementować biuro za całokształt, czyli pełen profesjonalizm, dyspozycyjność i terminowość. Coś czuję, że z nimi będę jeszcze związany na lata. Polecam!

  Zobacz opinie

Dodaj opinie o firmie CENTRUM RACHUNKOWE TWÓJ KSIĘGOWY PAWEŁ Jezierski

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (3 głosów, średnia: 5,00 z 5)

CENTRUM RACHUNKOWE TWÓJ KSIĘGOWY PAWEŁ JEZIERSKI: dane adresowe, opis działalności

Dane podstawowe
Imię Paweł
Nazwisko Jezierski
Numer NIP 6181116760
Numer REGON 250999560
Firma przedsiębiorcy CENTRUM RACHUNKOWE TWÓJ KSIĘGOWY Paweł Jezierski
Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności Górnośląska 69A, 62-800 Kalisz, powiat Kalisz, woj. WIELKOPOLSKIE
Adres e-mail
Adres strony WWW
Dane dodaktowe
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD) 69.20.Z – działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe
Wykonywana działalność gospodarcza (kody PKD) 69.20.Z, 64.99.Z, 66.19.Z, 68.20.Z, 70.22.Z, 77.33.Z, 82.11.Z, 82.19.Z, 82.99.Z, 85.59.B, 85.60.Z, 96.09.Z
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej 2000-08-01
Data zawieszenia wykonywania indywidualnej działalności
Przewidywany okres zawieszenia do dnia
Data wznowienia wykonywania indywidualnej działalności
Data zaprzestania wykonywania działalności gospodarczej
Data wykreślenia wpisu z rejestru
Status indywidualnej działalności gospodarczej Aktywny
Przedsiębiorca posiada obywatelstwa państw Polska