• zobacz Ford Transit 2.4 TDCI brygadówka doka dubel kabina bliźnia...

  Ford Transit 2.4 TDCI brygadówka doka dubel kabina bliźnia...

  31 488.00 PLN
 • zobacz Volkswagen Caddy 1.9 TDI Life 2 drzwi przesuwne gwarancja pr...

  Volkswagen Caddy 1.9 TDI Life 2 drzwi przesuwne gwarancja pr...

  18 900.00 PLN
 • zobacz Volkswagen Touran Lift*Klimatronic*105KM*Tempomat*GWARANCJA

  Volkswagen Touran Lift*Klimatronic*105KM*Tempomat*GWARANCJA

  16 900.00 PLN
ViralMoto.pl - darmowe ogłoszenia motoryzacyjne

Biuro Rachunkowe Forcast Piotr Stiller

Opinie (8)

 1. ADRIAN

  Nie znam lepszego biura, które zna się tak dobrze na sprawach podatkowych i jest na bieżąco z aktami prawnymi. Nie mam obawy zostawiać swoje sprawy w ich rekch, bo wiem, że mnie nie zawiodą.

  Zobacz opinie
 2. Patryk

  Biuro okazało się bardzo pomocne przy zakładaniu spółki zo.o. wszystko się dowiedziałem co jest potrzebne do założenia takiej firmy. Na dodatek zostałem poprowadzony dosłownie za rączkę.

  Zobacz opinie
 3. Kasia

  Przy prowadzeniu działalności telemarketowej korzystam z tego biura do obsługi prac kadrowych związanymi z pracownikami. Takie posunięcie spowodowało odciążenie mnie od prac kadrowych. Dzięki czemu mam więcej czasu na inne sprawy. Z ogólnej obsługi jestem zadowolona i pracownicy też nie narzekają.

  Zobacz opinie
 4. monika

  Bardzo fajnie, że istnieją jeszcze takie biura jak Forcast. Byłam z drobną sprawą u Pana Piotra i nie odmówił mi pomocy i na poczekaniu sprawdził moje rozliczenia, bo coś mi w nich nie pasowało i myślę, że z takim podejściem nigdy nie będzie narzekał na brak klientów. Dziękuję i pozdrawiam.

  Zobacz opinie
 5. Agnieszka

  Ni orientuję się rachunkowości w księgowości czy coraz częściej zmienianych przepisać i dlatego od pewnego czasu korzystam z usług biura Pana Piotra, które spełnia wszelkie moje oczekiwania. Do tego zawsze miły kontakt, a cenowo bardzo mi się opłaca.

  Zobacz opinie
 6. Irena

  Biuro Pana Piotra prowadzi usługi kadrowo – płacowe dla mojej firmy. Robi to na tyle solidnie i w atrakcyjnej cenie, że opłaca mi się z nim współpracować. Poza tym jest to też duża oszczędność czasu i pewność, że wszystko będzie załatwione na istatni guzik.

  Zobacz opinie
 7. Magdalena

  Do nich trafiłam przez polecenie znajomych, bo szukałam rozsądnego biura z doświadczeniem, które będą mogli pomóc w rozbudowaniu istniejącej działalności gospodarczej. Głównie chodziło mi o Vat, a na tym się znają bardzo dobrze.

  Zobacz opinie
 8. Rafał

  Zastanawiałem się przez dłuższy czas czy samemu się zając remanentem jak w poprzednich latach czy jednak skorzystać z usług eksperta. Zaryzykowałem i oopłaciło się, bo biuro wykonało zlecenie w ekspresowym tempie dzięki czemu wszystkie papiery mam terza w porządku i zaoszczędziłem asę czasu. Za pomoc dziękuję i pozdrawiam.

  Zobacz opinie

Dodaj opinie o firmie Biuro Rachunkowe Forcast Piotr Stiller

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz i nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. będziemy je przechowywać wyłącznie przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do nas z żądaniem sprostowania lub usunięcia swoich danych osobowych , wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: admin@znajduje.com. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (6 głosów, średnia: 5,00 z 5)

Biuro Rachunkowe Forcast Piotr Stiller: dane adresowe, opis działalności

Dane podstawowe
Imię Piotr
Nazwisko Stiller
Numer NIP 9121125998
Numer REGON 930398570
Firma przedsiębiorcy Biuro Rachunkowe Forcast Piotr Stiller
Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności Gimnazjalna 20, 55-220 Jelcz-Laskowice, powiat oławski, woj. DOLNOŚLĄSKIE
Adres e-mail
Adres strony WWW
Dane dodatkowe
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD) 69.20.Z – działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe
Wykonywana działalność gospodarcza (kody PKD) 69.20.Z, 47.91.Z, 47.99.Z, 64.99.Z, 66.19.Z, 70.22.Z, 82.99.Z
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej 2012-01-10
Data zawieszenia wykonywania indywidualnej działalności
Przewidywany okres zawieszenia do dnia
Data wznowienia wykonywania indywidualnej działalności
Data zaprzestania wykonywania działalności gospodarczej
Data wykreślenia wpisu z rejestru
Status indywidualnej działalności gospodarczej Aktywny
Przedsiębiorca posiada obywatelstwa państw Polska