• zobacz Renault Megane GT Line *Navi *Klimatronik *Parktronic *Tempo...

  Renault Megane GT Line *Navi *Klimatronik *Parktronic *Tempo...

  21 900.00 PLN
 • zobacz Citroen C5 2,,2HDI*EXclusive*Nawigacja*Pdc*Masaż*Skóra

  Citroen C5 2,,2HDI*EXclusive*Nawigacja*Pdc*Masaż*Skóra

  19 990.00 PLN
 • zobacz Mercedes-Benz ML 270 Full*Szyberdach*Skóra*Tempomat*Tylko 1...

  Mercedes-Benz ML 270 Full*Szyberdach*Skóra*Tempomat*Tylko 1...

  16 990.00 PLN
ViralMoto.pl - darmowe ogłoszenia motoryzacyjne

Kolejna kontrol w urzedzie wykazala ze w 2015r byl zle …

Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz i nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. będziemy je przechowywać wyłącznie przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do nas z żądaniem sprostowania lub usunięcia swoich danych osobowych , wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: admin@znajduje.com. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (Brak ocen)

Opinia do BIURO ESKA SWITŁANA Krynicka dodana przez KlientByly.

Kolejna kontrol w urzedzie wykazala ze w 2015r byl zle wyliczony podstek Vat. Oczywiscie przedsiebiorca czyli ja odpowiadam. Sprawe zglaszam do sadu. Tak sie bawic nie bedziemy

Recent Comments by KlientByly

Komis 4 Koła Graczyk Cezary
Pan CEZARY GRACZYK TO OSZUST. PRZEZ TELEFON MÓWIŁ ZE AUTA SA BEZWYPADKOWE, NIE USZKODZONE A JA PO PRZEJECHANIU 300 KM ZOBACZYŁAM PIĘKNE FORDY KA(TYLKO NA ZDJĘCIU) Z ROZWALONYM BŁOTNIKIEM, NIE DZIAŁAJĄCA KLIMATYZACJĄ I ROZWALONA MASKA, JESZCZE PO SZPACHLOWANE ZAMIAST WYMIENIĆ NA NOWE. NIE POLECAM TEGO KOMISU. OSZUKUJĄ TYLKO LUDZI, A FORDY KA KTÓRE WIDNIEJĄ U NICH NA STRONIE JAKO IDEALNE AUTO SA POROZBIJANE.


MARDOM Marcin Kupiec
Nie Polecam korzystaliśmy z usług tej firmy i zostaliśmy solidnie oszukani bardzo dużo materiału zostało nam skradzione przez tą właśnie firmę. ODRADZAM I OSTRZEGAM


CAPITAL ESTATES Dawid Zabiegło
Uwaga na tego niby pośrednika, brak licencji, wiedzy i doświadczenia, małolat który wziął się za pośrednictwo. Jeżeli nie chcecie mieć problemów, to omijajcie z daleka….!!!