Andrzej ŚWIERCZ SZKOŁA JAZDY WEGA

Opinie (18)

 1. martynka_90

  Jak dla mnie to doskonała szkoła dla przyszłych kierowców. Bardzo dobrze przygotowali mnie do egzaminu z jazdy i zdobyłam potrzebną wiedzę do zdania egzaminu z teorii. Dzięki tej szkole nie miałam problemu ze zdobyciem upragnionego prawa jazdy. Gorąco polecam!

  Zobacz opinie
 2. Karina

  Na kurs w tej szkole namówił mnie znajomy mówiąc, że mają dobrą bazę dydaktyczną i świetne auta. Bardzo jestem zadowolona, bo szkoła ma dobry poziom i nauka toczyła się w świetnej atmosferze. Autoszkoła godna polecenia.

  Zobacz opinie
 3. Sandra

  Wybrałam kurs w tej szkole ze względu na znakomite opinie, świetne auta i dobrą kadrę instruktorów. nie zawiodłam się w żadnym momencie. Teraz jestem dobrym kierowcą. Ośrodek szkolenia kierowców jest świetny i można się dużo nauczyć i świetnie się przygotować do egzaminu. Dzięki niej nie miałam problemu ze zdaniem i uzyskaniem prawa jazdy. Polecam!

  Zobacz opinie
 4. arletta

  Podczas wakacji chodziłam z przyjaciółką do autoszkoły Wega na kurs i była to dobra decyzja. Wszystko minęło miło i przyjemnie, a teraz mamy prawko.

  Zobacz opinie
 5. Angela

  Chodziłam do autoszkoły Wega i bardzo byłam zadowolona z dobrego poziomu wykładów jak i nauki jazdy. Instruktorzy sympatyczni, solidni, a przede wszystkim bardzo kulturalni. Bardzo dobrze wspominam ten okres.

  Zobacz opinie
 6. MoniA

  Niedawno dałam za pierwszym podejściem egzamin na prawo jazdy w kategorii B i duża w tym zasługa tej szkoły, która perfekcyjnie przygotowała mnie pod kątem teoretycznym jak i praktycznym. Duży pozytyw!

  Zobacz opinie
 7. beata_m28

  Moim skromnym zdaniem Wega to najbardziej profesjonalna autoszkoła w moim regionie z dużą zdawalnością. Myslę, że powodem tego jest swietne przygotowanie teoretyczne jakie szkoła zapewnia kursantom a także instruktorzy, którzy dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą.Polecam!

  Zobacz opinie
 8. Ania i Arek

  Chodziłam ze swoim chłopakiem podczas wakacju na kurs do Wegi i był tomczas spędzoni miło i efektywnie. Mieli bardzo dobrze zorganizowanie wykłody i dobrze przygotowane samochody do jazdy w terenie i na pachołkach. Cenowo też byli konkurencyjni i dla tego warto do nich chodzić.Polecamy!

  Zobacz opinie
 9. Tobiasz

  Długo się nie zastanawiałem nad wyborem kursu , bo ta szkoła zachęciła mnie swoją dobrą opinią, a także posiadanymi autami marki Kia i Toyota. Auta do jazdy były w pełni sprawne, a instruktor thebeściak! Całą edukację w tej autoszkole wspominam miło zwłaszcza, że finalnie zdałem egzamin na prawko!

  Zobacz opinie
 10. Aleksandra21

  Mam porównanie co do poziomu autoszkół i wychodzi na to, że ja najlepiej trafiłam. Nauka była ciekawa i zdałam za pierwszym podejściem, a mój chłopak, który chodził do innej autoszkoły do dziś nie może zdać egzaminu.

  Zobacz opinie
 11. Albin

  Zanim się zapisałem na kurs s[rawdziłem oferty kilku szkół i Wega dawała akurat gwarancję nauki na motorze, który jes też na egzaminie, a także dobry kontakt i organizacja była kolejnym plusem, a udany egzamin za pierwszym podejściem było pozytywną weryfikacją moich umiejętności. Dziękuję i pozdrawiam.

  Zobacz opinie
 12. Eliza.M.75

  Bardzo mi się spodobało na kursie w szkole Wega indywidualne podejście do kursantów przez instruktora od jazdy. Na spokojnie tłumaczył na temat technik i to w taki sposób, że bez problemu przyswajałam to. Na marginesie trzeba dodać, że na końcowym egzaminie była świetna zdawalność i ja tą poprzeczkę też miałam wkład.I dlatego polecam!

  Zobacz opinie
 13. Marta K.

  Długo się zastanawiałam nad wyborem dobrej autoszkoły i w końcu zdecydowałam się na Wegę ze względu na jasny i przejrzysty program nauczania i posiadaną bazę samochodów. Była to dobra decyzja, bo cała edukacja przebiegła bezboleśnie a weryfikacja na egzaminie przebiegła pozytywnie.I dlatego polecam!

  Zobacz opinie
 14. Olek24

  Niedawno ukończyłem kurs w tej autoszkole, a później był egzamin zakończony sukcesem, teraz obiektywnie mogę podsumować, ze czas nauki u nich był efektywny, wszystko zorganizowane u na swoim miejscu a flotę mają spoko!. Gdybym miał wybór ponownej edukacji, to na bank znów bym wybrał Wegę. Polecam!

  Zobacz opinie
 15. Bożena

  Bardzo się bałam nauki jazdy, ale na miejscu się okazało, że instruktor miał bardzo dobre podejście i cierpliwie korygował moje błędy, które robiłam podczas jazdy. Na tyle dobrze mu się udało, że nabrałam pewności w kierowaniu autem i podczas egzaminu nie miałam większych kłopotów. Szkoła rzetelna i posiadająca dobrych fachowców, ciepło polecam!

  Zobacz opinie
 16. Julek

  W celu podniesienia kwalifikacji zawodowych zapisałem siena prawo jazdy i kurs ukończyłem w tej autoszkole. Ogólnie panował bardzo dobry poziom, a instruktor był niebywale cierpliwy i potrafił przekazać mi istotną wiedzę na temat jazdy. Po egzaminie nie boję się samodzielnie jeździć. Czyli czegoś się nauczyłem.Polecam!

  Zobacz opinie
 17. Gabriel

  Miałem mały dylemat gdzie się zapisac na kurs, bo szkół się namnożyło tego typu jak grzybów po deszczu. Znajomi polecili mi jednak wegę ze względu na doświadczenie i dobrą markę w tej branży. Dobrze się stało, bo szkoła bardzo dobra, cena konkretna i zależy im żeby czegoś kursantów nauczyć, a nie swoje odbębnić. Polecam!

  Zobacz opinie
 18. Antoni

  Nie liczyłem ile jest szkół w Krakowie gdzie można zrobić prawo jazdy, ale podejrzewam, że dziesiątki. Wolałem nie ryzykować i iść w ciemno gdzieś i poszedłem tam, gdzie chodziła wcześniej moja siostra i była bardzo zadowolona, czyli do Wegi. Szkoła nadal prezentuje bardzo dobry poziom i posiada nie banalną flotę aut i instruktorów. Dzięki czemu nie miałem problemów ze zdaniem potem egzaminu i wyniosłem naprawdę dużą wiedzę, która teraz mi się w życiu przydaje. Polecam!

  Zobacz opinie

Dodaj opinie o firmie Andrzej ŚWIERCZ SZKOŁA JAZDY WEGA

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (5 głosów, średnia: 5,00 z 5)

ANDRZEJ ŚWIERCZ SZKOŁA JAZDY WEGA : dane adresowe, opis działalności

Dane podstawowe
Imię Andrzej
Nazwisko Świercz
Numer NIP 6751006443
Numer REGON 120698789
Firma przedsiębiorcy Andrzej Świercz SZKOŁA JAZDY WEGA
Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności GRZEGÓRZECKA 81 lok. 19 , 31-559 Kraków, powiat Kraków, woj. Małopolskie
Adres e-mail
Adres strony WWW
Dane dodatkowe
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD) PKD 85.53.Z – Pozaszkolne formy edukacji z zakresu nauki jazdy i pilotażu
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej 2008-06-17
Data zawieszenia wykonywania indywidualnej działalności
Przewidywany okres zawieszenia do dnia
Data wznowienia wykonywania indywidualnej działalności
Data zaprzestania wykonywania działalności gospodarczej
Data wykreślenia wpisu z rejestru
Status indywidualnej działalności gospodarczej
Przedsiębiorca posiada obywatelstwa państw

ANDRZEJ ŚWIERCZ SZKOŁA JAZDY WEGA , adres: GRZEGÓRZECKA 81 lok. 19 , 31-559 Kraków, powiat Kraków, woj. Małopolskie, NIP:6751006443, Regon:120698789, Instruktor jazdy, Prawo jazdy, Kurs nauki jazdy, Szkolenie kierowców