• zobacz Tisvol V=58 m3 naczepa wywrotka alu/węgiel, zboża,palety/ ...

  Tisvol V=58 m3 naczepa wywrotka alu/węgiel, zboża,palety/ ...

  3 000.00 PLN
 • zobacz Audi A3 1.6 TDI Lift Bose stan super gwarancja przebiegu ks....

  Audi A3 1.6 TDI Lift Bose stan super gwarancja przebiegu ks....

  28 900.00 PLN
 • zobacz Opel Astra 1.7 CDTI stan bardzo dobry, Polski Salon, gwaranc...

  Opel Astra 1.7 CDTI stan bardzo dobry, Polski Salon, gwaranc...

  12 900.00 PLN
ViralMoto.pl - darmowe ogłoszenia motoryzacyjne

Andrzej ŚWIERCZ SZKOŁA JAZDY WEGA

Opinie (28)

 1. martynka_90

  Jak dla mnie to doskonała szkoła dla przyszłych kierowców. Bardzo dobrze przygotowali mnie do egzaminu z jazdy i zdobyłam potrzebną wiedzę do zdania egzaminu z teorii. Dzięki tej szkole nie miałam problemu ze zdobyciem upragnionego prawa jazdy. Gorąco polecam!

  Zobacz opinie
 2. Karina

  Na kurs w tej szkole namówił mnie znajomy mówiąc, że mają dobrą bazę dydaktyczną i świetne auta. Bardzo jestem zadowolona, bo szkoła ma dobry poziom i nauka toczyła się w świetnej atmosferze. Autoszkoła godna polecenia.

  Zobacz opinie
 3. Sandra

  Wybrałam kurs w tej szkole ze względu na znakomite opinie, świetne auta i dobrą kadrę instruktorów. nie zawiodłam się w żadnym momencie. Teraz jestem dobrym kierowcą. Ośrodek szkolenia kierowców jest świetny i można się dużo nauczyć i świetnie się przygotować do egzaminu. Dzięki niej nie miałam problemu ze zdaniem i uzyskaniem prawa jazdy. Polecam!

  Zobacz opinie
 4. arletta

  Podczas wakacji chodziłam z przyjaciółką do autoszkoły Wega na kurs i była to dobra decyzja. Wszystko minęło miło i przyjemnie, a teraz mamy prawko.

  Zobacz opinie
 5. Angela

  Chodziłam do autoszkoły Wega i bardzo byłam zadowolona z dobrego poziomu wykładów jak i nauki jazdy. Instruktorzy sympatyczni, solidni, a przede wszystkim bardzo kulturalni. Bardzo dobrze wspominam ten okres.

  Zobacz opinie
 6. MoniA

  Niedawno dałam za pierwszym podejściem egzamin na prawo jazdy w kategorii B i duża w tym zasługa tej szkoły, która perfekcyjnie przygotowała mnie pod kątem teoretycznym jak i praktycznym. Duży pozytyw!

  Zobacz opinie
 7. beata_m28

  Moim skromnym zdaniem Wega to najbardziej profesjonalna autoszkoła w moim regionie z dużą zdawalnością. Myslę, że powodem tego jest swietne przygotowanie teoretyczne jakie szkoła zapewnia kursantom a także instruktorzy, którzy dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą.Polecam!

  Zobacz opinie
 8. Ania i Arek

  Chodziłam ze swoim chłopakiem podczas wakacju na kurs do Wegi i był tomczas spędzoni miło i efektywnie. Mieli bardzo dobrze zorganizowanie wykłody i dobrze przygotowane samochody do jazdy w terenie i na pachołkach. Cenowo też byli konkurencyjni i dla tego warto do nich chodzić.Polecamy!

  Zobacz opinie
 9. Tobiasz

  Długo się nie zastanawiałem nad wyborem kursu , bo ta szkoła zachęciła mnie swoją dobrą opinią, a także posiadanymi autami marki Kia i Toyota. Auta do jazdy były w pełni sprawne, a instruktor thebeściak! Całą edukację w tej autoszkole wspominam miło zwłaszcza, że finalnie zdałem egzamin na prawko!

  Zobacz opinie
 10. Aleksandra21

  Mam porównanie co do poziomu autoszkół i wychodzi na to, że ja najlepiej trafiłam. Nauka była ciekawa i zdałam za pierwszym podejściem, a mój chłopak, który chodził do innej autoszkoły do dziś nie może zdać egzaminu.

  Zobacz opinie
 11. Albin

  Zanim się zapisałem na kurs s[rawdziłem oferty kilku szkół i Wega dawała akurat gwarancję nauki na motorze, który jes też na egzaminie, a także dobry kontakt i organizacja była kolejnym plusem, a udany egzamin za pierwszym podejściem było pozytywną weryfikacją moich umiejętności. Dziękuję i pozdrawiam.

  Zobacz opinie
 12. Eliza.M.75

  Bardzo mi się spodobało na kursie w szkole Wega indywidualne podejście do kursantów przez instruktora od jazdy. Na spokojnie tłumaczył na temat technik i to w taki sposób, że bez problemu przyswajałam to. Na marginesie trzeba dodać, że na końcowym egzaminie była świetna zdawalność i ja tą poprzeczkę też miałam wkład.I dlatego polecam!

  Zobacz opinie
 13. Marta K.

  Długo się zastanawiałam nad wyborem dobrej autoszkoły i w końcu zdecydowałam się na Wegę ze względu na jasny i przejrzysty program nauczania i posiadaną bazę samochodów. Była to dobra decyzja, bo cała edukacja przebiegła bezboleśnie a weryfikacja na egzaminie przebiegła pozytywnie.I dlatego polecam!

  Zobacz opinie
 14. Olek24

  Niedawno ukończyłem kurs w tej autoszkole, a później był egzamin zakończony sukcesem, teraz obiektywnie mogę podsumować, ze czas nauki u nich był efektywny, wszystko zorganizowane u na swoim miejscu a flotę mają spoko!. Gdybym miał wybór ponownej edukacji, to na bank znów bym wybrał Wegę. Polecam!

  Zobacz opinie
 15. Bożena

  Bardzo się bałam nauki jazdy, ale na miejscu się okazało, że instruktor miał bardzo dobre podejście i cierpliwie korygował moje błędy, które robiłam podczas jazdy. Na tyle dobrze mu się udało, że nabrałam pewności w kierowaniu autem i podczas egzaminu nie miałam większych kłopotów. Szkoła rzetelna i posiadająca dobrych fachowców, ciepło polecam!

  Zobacz opinie
 16. Julek

  W celu podniesienia kwalifikacji zawodowych zapisałem siena prawo jazdy i kurs ukończyłem w tej autoszkole. Ogólnie panował bardzo dobry poziom, a instruktor był niebywale cierpliwy i potrafił przekazać mi istotną wiedzę na temat jazdy. Po egzaminie nie boję się samodzielnie jeździć. Czyli czegoś się nauczyłem.Polecam!

  Zobacz opinie
 17. Gabriel

  Miałem mały dylemat gdzie się zapisac na kurs, bo szkół się namnożyło tego typu jak grzybów po deszczu. Znajomi polecili mi jednak wegę ze względu na doświadczenie i dobrą markę w tej branży. Dobrze się stało, bo szkoła bardzo dobra, cena konkretna i zależy im żeby czegoś kursantów nauczyć, a nie swoje odbębnić. Polecam!

  Zobacz opinie
 18. Antoni

  Nie liczyłem ile jest szkół w Krakowie gdzie można zrobić prawo jazdy, ale podejrzewam, że dziesiątki. Wolałem nie ryzykować i iść w ciemno gdzieś i poszedłem tam, gdzie chodziła wcześniej moja siostra i była bardzo zadowolona, czyli do Wegi. Szkoła nadal prezentuje bardzo dobry poziom i posiada nie banalną flotę aut i instruktorów. Dzięki czemu nie miałem problemów ze zdaniem potem egzaminu i wyniosłem naprawdę dużą wiedzę, która teraz mi się w życiu przydaje. Polecam!

  Zobacz opinie
 19. Janusz L.

  Poszedłem do nich na kurs, bo mieli pasujący mi termin i nie czarujmy się, ale też cenę. Spotkałem się z bardzo dobrym poziomem nauczania a autko do jazdy było perfekcyjnie przygotowane. Jednym słowem znakomita szkoła.

  Zobacz opinie
 20. Natalia82

  O tej szkole dowiedziałam się od koleżanek z biura, które wcześniej do niej chodziły i polecały panujący w Wedze poziom kształcenia i dobrą atmosferę. W ten sposób trafiłam na kurs, który był dobrze zorganizowany, a szkoła posiada nie tylko dobrą bazę dydaktyczną, ale także zadbane i sprawne auta. Nie mogłam na nic narzekac i kurs bardzo szybko minął

  Zobacz opinie
 21. Witek

  Miałem bardzo duży problem by zdać egzamin na prawo jazdy i chwyciłem się ostatniej deski ratunku i zapisałem sie do Wegi. Teraz żałuję, że wcześniej tego nie zrobiłem, bo bardzo mi tu pomogli i w końcu jestem szczęśliwym posiadaczem prawa jazdy:).

  Zobacz opinie
 22. renata

  Przy zapisywaniu się na kurs wypytałam właściciela o wszystkie szczegóły, dzięki czemu rozwiał moje wątpliwości. Nie zbajerował mnie, bo wszystko było na kursie tak jak wcześniej wytłumaczył. Kurs był dobry, a taką rzetelność się chwali.

  Zobacz opinie
 23. Seweryn

  Kurs tury ukończyłem w wedze oceniam bardzo pozytywnie. Były dovrze opracowane godziny jazdy i grafik wykładów który nie kolidował z pracą zawodową. Do tego fajna ekipa ludzi. Pełny luzik😉

  Zobacz opinie
 24. Karol

  Bardzo cieszy mnie, że szkoła nie jest tylko dobrze zorganizowana, ale ma bardzo doświadczonych instruktorów, którzy umieją przekazać kursdantowi praktyczną wiedzę podczas jazdy. A z trasy przez nich były opracowane z głową i trzeba było się liczyć z każdą możliwością. To wszystko procentuje potem.

  Zobacz opinie
 25. Rafał

  Wydaje mi się, że ciężko w Krakowie będzie znaleźć lepszą szkołę od Wegi, która ma bogate doświadczenie w nauczaniu przyszych kierowców. Używany przez nich sprzęt jest identyczny z którym się potem spotkałem na egzaminie. Dla mnie to było super gut!

  Zobacz opinie
 26. Mariusz

  Nie mam żadnych uwag co do jakości kursu i funkcjonowania szkoły. Wszystko zorganizowane na medal i swoje godziny wykładów wychodziłem oraz godziny wyjeździłem. Późniejszy egzamin wypadł pozytywnie.

  Zobacz opinie
 27. Felicja

  Jestem pełna podziwu dla tej autoszkoły za wspaniale wykonanie pracy przy nauczaniu kursantów. Bardzo wiele wyniosłam z tego kursu, a teraz mogę się realizować jako świeżo upieczony kierowca. Jeszcze raz za wszystko dziękuję i pozdrawiam.

  Zobacz opinie
 28. Mirek

  Bardzo zależało mi na elastycznych godzinach jazdy ze względu na pracę zawodową i studia. Nie stwarzali w związku z tym żadnych problemów i udało mi się wyjeździć wszystkie godziny w pasującym mi czasie. Za ludzkie podejście pragnę podziękować i serdecznie pozdrawiam.

  Zobacz opinie

Dodaj opinie o firmie Andrzej ŚWIERCZ SZKOŁA JAZDY WEGA

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz i nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. będziemy je przechowywać wyłącznie przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do nas z żądaniem sprostowania lub usunięcia swoich danych osobowych , wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: admin@znajduje.com. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (12 głosów, średnia: 5,00 z 5)

ANDRZEJ ŚWIERCZ SZKOŁA JAZDY WEGA : dane adresowe, opis działalności

Dane podstawowe
Imię Andrzej
Nazwisko Świercz
Numer NIP 6751006443
Numer REGON 120698789
Firma przedsiębiorcy Andrzej Świercz SZKOŁA JAZDY WEGA
Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności GRZEGÓRZECKA 81 lok. 19 , 31-559 Kraków, powiat Kraków, woj. Małopolskie
Adres e-mail
Adres strony WWW
Dane dodatkowe
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD) PKD 85.53.Z – Pozaszkolne formy edukacji z zakresu nauki jazdy i pilotażu
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej 2008-06-17
Data zawieszenia wykonywania indywidualnej działalności
Przewidywany okres zawieszenia do dnia
Data wznowienia wykonywania indywidualnej działalności
Data zaprzestania wykonywania działalności gospodarczej
Data wykreślenia wpisu z rejestru
Status indywidualnej działalności gospodarczej
Przedsiębiorca posiada obywatelstwa państw

ANDRZEJ ŚWIERCZ SZKOŁA JAZDY WEGA , adres: GRZEGÓRZECKA 81 lok. 19 , 31-559 Kraków, powiat Kraków, woj. Małopolskie, NIP:6751006443, Regon:120698789, Instruktor jazdy, Prawo jazdy, Kurs nauki jazdy, Szkolenie kierowców