AKADEMIA MSP OCHRONY ZDROWIA I URODY AKADEMIA NAUKI JAZDY MSP Monika Sekita-pilch

Opinie (7)

 1. Daria Rozłucka

  Właśnie się obroniłam i jestem po Anti Aging, który okazał się delikatnie mówiąc strzałem w dziesiątkę. Był to atut, który ułatwiło mi pryjęcie do poradni fizjoterpeutycznej, nauczyłam się takich rzeczy, czego nie miałam na stacjonarnych studiach medycznych i zamierzam nowe umiejętności wykorzystywać w życiu zawodowym. Szkoła jak naj bardziej ok

  Zobacz opinie
 2. Oliwka

  Poszłam z koleżanką na kosmetykę estetyczną, bo teraz ten kierunek jest bardzo modny i przyszłościowy. Prowadząca kadra daje nam wycisk, ale nie przejmujemy się tym, bo wiemy, ze po obronie będziemy mocne w swojej nowej profesji. Nawet się jeszcze zastanawiamy nam masażem, ale na to jeszcze przyjdzie czas. Ogólnie akademię polecam.

  Zobacz opinie
 3. Anna

  Ja chodzę do studium i uczę się o podologii. Z wiedzy i sposobu jej przekazywania jestem bardzo zadowolona. W 100% wyczerpują temat!

  Zobacz opinie
 4. Dorota

  Jestem własnie w tej szkole na kierunku podologia. muszę przyznać, że świetnie przekazują wiedzę i naprawdę sporo w głowie zostaje! Jestem ze swojego wyboru szkoły w pełni usatysfakcjonowana!

  Zobacz opinie
 5. Gabrysia

  Od zawsze się interesowałam odnową biologiczną i kosmetykami i dla tego zapisałam się na początek na masaż, który w miarę szybko ukończyłam a teraz jestem na kosmetologii. Przede wszystkim podobał mi się dobry poziom i pozytywny stosunek wykładowców do słuchaczy. Dzięki takim kierunkom wiem, że będzie mi dużo łatwiej na rynku pracy. Ogólnie akademię polecam wszystkim .

  Zobacz opinie
 6. Dominika

  Główną przyczyną, że zapisałam się do studium w tej akademii był bardzo ciekawy i szeroki program nauczania, także praktycznego i uprawnienia szkoły publicznej. Dobrze zrobiłam, bo akademia jest bardzo w porządku wobec słuchaczy a program jest idealnie przygotowany pod potrzeby przyszłych klientów i pacjentów. Lepszej opcji od tej szkoły nie znam.

  Zobacz opinie
 7. Edyta

  Dorabiam sobie jako masażystka po domach, ale miałam tylko ukończony kurs masażu. W związku z tym postanowiłam podnieść swoje kwalifikacje i zapisałam się do tego studium gdzie mieli w ofercie masaż. Dzięki temu poznałam nowe techniki w praktyce i posiadam teraz porządny papierek. Tak ogólnie to szkoła ma dobre kierunki.

  Zobacz opinie

Dodaj opinie o firmie AKADEMIA MSP OCHRONY ZDROWIA I URODY AKADEMIA NAUKI JAZDY MSP Monika Sekita-pilch

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (3 głosów, średnia: 5,00 z 5)

AKADEMIA MSP OCHRONY ZDROWIA I URODY AKADEMIA NAUKI JAZDY MSP MONIKA SEKITA-PILCH: dane adresowe, opis działalności

Dane podstawowe
Imię Monika
Nazwisko Sekita-Pilch
Numer NIP 5991257368
Numer REGON 080106561
Firma przedsiębiorcy AKADEMIA MSP OCHRONY ZDROWIA I URODY AKADEMIA NAUKI JAZDY MSP Monika Sekita-Pilch
Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności Targowa 9, 66-400 Gorzów Wielkopolski, powiat Gorzów Wielkopolski, woj. LUBUSKIE
Adres e-mail
Adres strony WWW www.akademiamsp.eu
Dane dodaktowe
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD) 85.59.B – pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane
Wykonywana działalność gospodarcza (kody PKD) 85.59.B, 20.42.Z, 46.45.Z, 47.75.Z, 47.91.Z, 47.99.Z, 58.11.Z, 58.14.Z, 85.53.Z, 96.02.Z
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej 2006-07-03
Data zawieszenia wykonywania indywidualnej działalności
Przewidywany okres zawieszenia do dnia
Data wznowienia wykonywania indywidualnej działalności
Data zaprzestania wykonywania działalności gospodarczej
Data wykreślenia wpisu z rejestru
Status indywidualnej działalności gospodarczej Aktywny
Przedsiębiorca posiada obywatelstwa państw Polska