• zobacz Ford Transit 2.4 TDCI brygadówka doka dubel kabina bliźnia...

  Ford Transit 2.4 TDCI brygadówka doka dubel kabina bliźnia...

  31 488.00 PLN
 • zobacz Volkswagen Caddy 1.9 TDI Life 2 drzwi przesuwne gwarancja pr...

  Volkswagen Caddy 1.9 TDI Life 2 drzwi przesuwne gwarancja pr...

  18 900.00 PLN
 • zobacz Volkswagen Touran Lift*Klimatronic*105KM*Tempomat*GWARANCJA

  Volkswagen Touran Lift*Klimatronic*105KM*Tempomat*GWARANCJA

  16 900.00 PLN
ViralMoto.pl - darmowe ogłoszenia motoryzacyjne

AKADEMIA MSP OCHRONY ZDROWIA I URODY AKADEMIA NAUKI JAZDY MSP Monika Sekita-pilch

Opinie (17)

 1. Daria Rozłucka

  Właśnie się obroniłam i jestem po Anti Aging, który okazał się delikatnie mówiąc strzałem w dziesiątkę. Był to atut, który ułatwiło mi pryjęcie do poradni fizjoterpeutycznej, nauczyłam się takich rzeczy, czego nie miałam na stacjonarnych studiach medycznych i zamierzam nowe umiejętności wykorzystywać w życiu zawodowym. Szkoła jak naj bardziej ok

  Zobacz opinie
 2. Oliwka

  Poszłam z koleżanką na kosmetykę estetyczną, bo teraz ten kierunek jest bardzo modny i przyszłościowy. Prowadząca kadra daje nam wycisk, ale nie przejmujemy się tym, bo wiemy, ze po obronie będziemy mocne w swojej nowej profesji. Nawet się jeszcze zastanawiamy nam masażem, ale na to jeszcze przyjdzie czas. Ogólnie akademię polecam.

  Zobacz opinie
 3. Anna

  Ja chodzę do studium i uczę się o podologii. Z wiedzy i sposobu jej przekazywania jestem bardzo zadowolona. W 100% wyczerpują temat!

  Zobacz opinie
 4. Dorota

  Jestem własnie w tej szkole na kierunku podologia. muszę przyznać, że świetnie przekazują wiedzę i naprawdę sporo w głowie zostaje! Jestem ze swojego wyboru szkoły w pełni usatysfakcjonowana!

  Zobacz opinie
 5. Gabrysia

  Od zawsze się interesowałam odnową biologiczną i kosmetykami i dla tego zapisałam się na początek na masaż, który w miarę szybko ukończyłam a teraz jestem na kosmetologii. Przede wszystkim podobał mi się dobry poziom i pozytywny stosunek wykładowców do słuchaczy. Dzięki takim kierunkom wiem, że będzie mi dużo łatwiej na rynku pracy. Ogólnie akademię polecam wszystkim .

  Zobacz opinie
 6. Dominika

  Główną przyczyną, że zapisałam się do studium w tej akademii był bardzo ciekawy i szeroki program nauczania, także praktycznego i uprawnienia szkoły publicznej. Dobrze zrobiłam, bo akademia jest bardzo w porządku wobec słuchaczy a program jest idealnie przygotowany pod potrzeby przyszłych klientów i pacjentów. Lepszej opcji od tej szkoły nie znam.

  Zobacz opinie
 7. Edyta

  Dorabiam sobie jako masażystka po domach, ale miałam tylko ukończony kurs masażu. W związku z tym postanowiłam podnieść swoje kwalifikacje i zapisałam się do tego studium gdzie mieli w ofercie masaż. Dzięki temu poznałam nowe techniki w praktyce i posiadam teraz porządny papierek. Tak ogólnie to szkoła ma dobre kierunki.

  Zobacz opinie
 8. Alina

  Bardzo dobrze zorganizowana szkoła z wieloma ciekawymi i nowatorskimi kierunkami. Dlatego skończyłam w niej kosmetologię, która była na wysokim poziomie i nie było wcale łatwo. Postawiony nacisk jednak teraz procentuje w pracy zawodowej i za to tej szkole jestem wdzięczna.

  Zobacz opinie
 9. Karolina

  Dobrze się stało, że ukończyłam naukę w tej akademii, bo z tego co zauważyłam u koleżanek, co kończyły taki sam kierunek na innych uczelniach, to moja wiedza jest jednak na wyższym poziomie. Co mnie bardzo cieszy, to zwłaszcza praktyczna , co bardzo mi się przydaje w pracy.

  Zobacz opinie
 10. renata

  Bardzo dobrze oceniam wysoką jakość nauki w tej szkole. Byłam na kosmetyce i się sporo nauczyłam i nie była tylko to wiedza teoretyczna, ale również praktyczna. Co najważniejsze po uzyskaniu dyplomu znam się nie źle już na kosmetyce i umię wykonywać zabiegi.

  Zobacz opinie
 11. Patrycja

  Przy wyborze szkoły zwracam uwagę na uprawnienia, certyfikaty i rekrutację danej uczelni. Zdecydowałam się na edukację w tej szkole, bo najlepiej wszystko wyglądało i przy kosmetologii było dużo godzin praktycznych. Z czasem się okazało, że to był bardzo dobry krok.

  Zobacz opinie
 12. Karol

  Obecnie mam już wakacje, ale już mogę podsumować pierwsze dwa semestry , które były bardzo udane, bo sporo się nauczyłem. Zwłaszcza na zajęciach praktycznych. Nie przypuszczałem, że masaż jest taki trudny, ale dobre chęci i wydatna pomoc kadry pomaga zgłębiać mi tajniki tej sztuki. Ogólnie studium warte uwagi.

  Zobacz opinie
 13. Agnieszka

  Według mnie to jedna z najhlepszych szkół specjalizujących się w kosmetyce i doskonale przygotowuje do przyszłego zawodu. Po ukończeniu jej nie miałam problemów żeby z miejsca się wdrożyć w pracę w gabinecie kosmetycznym.

  Zobacz opinie
 14. Irena

  Szkoła Pani Moniki jest bardzo dobra. Jak byłam na kosmetologii, to dużo się nauczyłam a zwłaszcza nie brakowało praktycznych zajęć. Teraz pracuję w wymarzonym zawodzie i zdobyte umiejętności bardzo się przydają.

  Zobacz opinie
 15. Helena

  Zrobiłam u nich podologię co uważam za doskonałe uzupełnienie mojego zawodu. Do tego bardzo dużo wyniosłam z zajęć i jestem to wszystko w stanie w praktyce spożytkować. Ogólnie szkołę polecam.

  Zobacz opinie
 16. Wiktoria

  Cieszy mnie =, że w moim rodzinnym mieście pojawiają się coraz ciekawsze kierunki, które są doskonałym uzupełnieniem wyuczonego zawodu. Jestem w trakcie nauki na krychologii, która ma perspektywy dzięki czemu będę miała większe pole do popisu w przyszłości.

  Zobacz opinie
 17. Sabina

  Na poziom nauki nie mogłam narzekać. Było bardzo dużo zajęć praktycznych, co pomogło wprawić mi w arkana krychologii. Teraz jestem bardzo dumna, że mam dobry dyplom w kieszeni.

  Zobacz opinie

Dodaj opinie o firmie AKADEMIA MSP OCHRONY ZDROWIA I URODY AKADEMIA NAUKI JAZDY MSP Monika Sekita-pilch

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz i nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. będziemy je przechowywać wyłącznie przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do nas z żądaniem sprostowania lub usunięcia swoich danych osobowych , wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: admin@znajduje.com. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (10 głosów, średnia: 5,00 z 5)

AKADEMIA MSP OCHRONY ZDROWIA I URODY AKADEMIA NAUKI JAZDY MSP MONIKA SEKITA-PILCH: dane adresowe, opis działalności

Dane podstawowe
Imię Monika
Nazwisko Sekita-Pilch
Numer NIP 5991257368
Numer REGON 080106561
Firma przedsiębiorcy AKADEMIA MSP OCHRONY ZDROWIA I URODY AKADEMIA NAUKI JAZDY MSP Monika Sekita-Pilch
Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności Targowa 9, 66-400 Gorzów Wielkopolski, powiat Gorzów Wielkopolski, woj. LUBUSKIE
Adres e-mail
Adres strony WWW www.akademiamsp.eu
Dane dodaktowe
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD) 85.59.B – pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane
Wykonywana działalność gospodarcza (kody PKD) 85.59.B, 20.42.Z, 46.45.Z, 47.75.Z, 47.91.Z, 47.99.Z, 58.11.Z, 58.14.Z, 85.53.Z, 96.02.Z
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej 2006-07-03
Data zawieszenia wykonywania indywidualnej działalności
Przewidywany okres zawieszenia do dnia
Data wznowienia wykonywania indywidualnej działalności
Data zaprzestania wykonywania działalności gospodarczej
Data wykreślenia wpisu z rejestru
Status indywidualnej działalności gospodarczej Aktywny
Przedsiębiorca posiada obywatelstwa państw Polska